Razer Game Booster https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/73-razer-game-booster-icon.png Razer Game Booster

Razer Game Booster

Razer Game Booster

Програма Razer Game Booster — утиліта, призначена для оптимізації ігрових процесів одночасно з підвищенням ефективності роботи операційної системи. Потужне рішення для поліпшення стану всіх параметрів і конфігурацій. Розроблено IObit у співпраці з Razer.

Повна російська версія — популярний інструмент максимальної швидкодії, що функціонує за рахунок чищення оперативної пам'яті, зростання продуктивності процесора, виключення непотрібних програм, завершення фонових процесів та ін.

Навіть важкий антивірус тепер не перешкода вашій грі! При цьому ніяких модифікацій в реєстрі ОС не відбувається. Оптимізація продуктивності може бути здійснена вручну або автоматично.

Скачати Razer Game Booster безкоштовно — легко, якщо ви зайшли на наш сайт. Ми не вимагаємо ні смс, ні реєстрації. Скористайтесь посиланням в кінці тексту, завантаження і установка забере у вас всього кілька хвилин.

Програма Рейзер Гейм Бустер російською мовою

Поговоримо про особливості IObit Game Booster російською мовою:

  • Діагностика операційної системи, пошук параметрів, які впливають на процес гри.
  • Перерозподіл ресурсів з урахуванням потреб ігрових додатків.
  • Режим гри — виділення всіх ресурсів грі.
  • Автоматичні оновлення драйверів.
  • Скріншоти гри.
  • Запис відео - і аудіо з накладенням голосу.
  • Режим калібрування.
  • Створення ігрових акаунтів.
  • Дефрагментація файлів і папок.
  • Робота над якістю інтернет з'єднання.

Як користуватися Razer Game Booster?

Як ви вже зрозуміли, якщо ваш комп'ютер не настільки потужний, щоб забезпечити безперебійний і легко протікає ігровий процес, це те, що вам потрібно. Розповімо, що робити, коли новий сервіс встановлений.

Як запустити і як зареєструватися?

Через меню «Пуск» запускаємо. У нижній частині вікна є напис «Створити обліковий запис». Проста процедура реєстрації, що вимагає чинний електронну адресу та пароль. Ознайомтеся з умовами використання та політикою конфіденційності, поставте прапорець і підтвердіть згоду. Дотримуйтесь в свою поштову скриньку, перейдіть за посиланням для підтвердження даних. Тепер ви можете увійти в програму, використовуючи їх.

Як змінити мову? Після установки спочатку інтерфейс буде англійською. Щоб змінити його, досить зайти в налаштування і вибрати російську мову.

Програма обслуговує операційні системи Windows 7 / 8 / Vista і Windows XP. Встановіть і грайте без перешкод!

Офіційний сайтRazer Inc
Підтримувані версіїXP, Vista, Windows 7, 8
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-20
Кількість завантажень2 661