WinDjView https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/195-windjview-icon.png WinDjView

WinDjView

WinDjView

WinDjView — популярний сервіс для читання DJV та DjVu-документів. У двох словах безпосередньо про сам формат DjVu. Він застосовується для сканованих зображень.

Це можуть бути малюнки і тексти з книг або журналів, малюнки, рукописи тощо Сама технологія стиснення подібних документів дозволяє спростити сканування та оцифровування даних.

Звичайно, ви можете скористатися Foxit Reader для перегляду файлу PDF, проте це хороша альтернатива. Дамо вам маленьку підказку, чому — якщо завантажити WinDjView безкоштовно російською мовою, документ буде читатися простіше та чіткіше, що добре для зору, а сама утиліта займе менше місця на диску, що теж непогано для вашого комп'ютера.

Можливості програми

Розроблено WinDjView Reader для Windows 7, Windows 8, Windows XP і Vista, а також для операційної системи Mac OS X. Він абсолютно невимогливий до системних ресурсів: всього 256 Мб оперативної пам'яті і 25 Мб вільного місця на диску.

Але незважаючи на свою легкість і компактність, програма WinDjView Рідер є дуже потужним інструментом для відкриття документа, перегляду і редагування.

Поговоримо про функції цього комплексу.

 • Окремі закладки для зручного одночасного відкриття декількох файлів.
 • Можливість написання анотації у відкритому файлі і збереження в новому.
 • При необхідності поворот сторінок на 90 градусів для зручного читання.
 • Конвертація в JPEG / BMP / PNG / GIF / TIFF або збереження в тестовому вигляді.
 • Програма для читання ВинДежавю володіє розширеними функціями друку.
 • Пошук по тексту і копіювання.
 • Повноекранний режим, масштабування.
 • Відкриття документів в якості плагіна в Opera, Google Chrome, Safari, Firefox, IE.
 • Зміст та гіперпосилання.
 • Portable версія.
 • Інтуїтивно зрозумілий і структурований інтерфейс, російська версія.

Цікаве про ВинДежавю

Ще пару слів про деякі цікаві функції. Нова версія підтримує словники, в яких ви можете знайти переклад іноземного слова, лише навівши на нього мишкою. Також є кілька гарячих клавіш для більш зручної навігації.

Якщо через якийсь час після установки WinDjView ви захочете відновити його, поспішаємо вас порадувати — регулярне оновлення відбувається автоматично.

Зверніть увагу, ви зможете змінювати режими відображення (кольоровий або чорно-білий, задній або передній), а також задавати такі параметри сторінок, як яскравість, контраст і ін

Ви можете прямо зараз встановити утиліту через торрент або наш портал — вже доступна остання версія. Спробуйте і переконайтеся, як зручний перегляд дежавю документів.

Офіційний сайтAndrew Zhezherun
Підтримувані версіїWindows 7, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень26 394