7-Zip https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/16-7zip_icon.png 7-Zip

7-Zip

7-Zip

7-Zip — популярна версія архіватора для операційної системи Windows з підвищеними показниками стиснення. Він є лідером серед сімейства платних і безкоштовних програм.

До відмітним особливостям цього архіватора слід віднести те, що він підтримує 265-бітове шифрування типу AES. Може працювати з популярними архівами RAR, включаючи RAR 3, CAB і ZIP. На будь-якому спеціалізованому сайті можна архіватор 7-zip завантажити безкоштовно.

7z архіватор

У цілому цей архіватор надає наступні можливості:

  • підтримує формати розархівування: CAB, MSI, DEB, ZIP, 7z, Z, RAR, ARJ, LZH, CHM, GZIP, WIM, TAR, CPIO, RPM, ISO, NSIS, RPM, BZIP2;
  • підтримує формати архівації ZIP, 7z, BZIP2, GZIP і TAR;
  • показує найвищу ступінь стиснення в форматі 7z з компресією типу LZMA;
  • стискає формати GZIP і ZIP на 2-10% більше, ніж WinZip і PKZip;
  • архіватор 7-Zip надає можливість шифрування архівів;
  • має вбудований файловий менеджер;
  • інтегрований в Windows;
  • має плагін для FAR Manager, а також в Total Commander, Windows Shell;
  • працює з командного рядка з розширеними можливостями;
  • має багатомовну підтримку, архіватор перекладений на 74 мови (необхідно завантажити 7 Zip rus);

Досить завантажити архіватор 7-Zip, і для вас стане доступним чудове програмне забезпечення з відкритим кодом зі змішаною ліцензією GNU LGPL, unRAR закритий. Надається можливість завантажити безкоштовно без будь-яких прихованих оплат, однак також передбачається можливість добровільної допомоги проекту.

Багатофункціональність архіватора і безкоштовно поставка передбачає його популярність. Для ефективного використання досить 7z архіватор завантажити і встановити на комп'ютер. У 99% випадків наданих форматів вистачає для успішної роботи з архівами.

Сильне 256-бітове шифрування дозволяє його використовувати в секретних архівах або при бажанні запакувати архів з високим ступенем стиснення. Для максимального стиснення можна використовувати фірмовий формат. Можливості архіватора добре доповнюють один одного і впевнено його виводять в лідируючі позиції рейтингу платних і безкоштовних програм-архіваторів. Проект досить сильно розвивається, що передбачає регулярний вихід оновлень, які доступні користувачам. Передбачається, що проект 7 Zip найближчим часом буде утримувати лідируючі позиції і просувати новий формат 7z.

Офіційний сайтIgor Pavlov
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень19 265