Universal Extractor https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/20-universal_extractor_icon.png Universal Extractor

Universal Extractor

Universal Extractor

Найчастіше для користувачів ПК, особливу актуальність має не тільки повноцінна робота з архівами, але і можливість витягання окремих файлів з різних стислих пакетів, наприклад файлів інсталятора Microsoft (Windows installer – msi)/ Для виконання цього завдання, а також вилучення файлів з різних архівів і розроблена невелика, але дуже корисна програма Universal Extractor.

Програма розуміє формати більшості стиснутих файлів, включаючи виконувані файли, бібліотеки і т. д. Фактично, архіватор Universal Extractor в стані розпакувати будь стиснутий файл. Однак програма не є повноцінним архіватором, через відсутність у ній функцій щодо створення архіву, додавання файлів до вже існуючих і багатьох інших, характерних для утиліт стиснення даних. Тим не менш завантажити Universal Extractor буде корисно практично будь-якому користувачеві персонального комп'ютера.

Основні функції:

  • Підтримує файли форматів: .rar, .7z, .exe, .ace, .arc, .arj, .exe, .bin .cue, .bz2, .tbz2, .tar.bz2, .cpio, .deb, .gz, .tgz, .tar.gz, .img, .cab
  • Коректно працює з бінарними файлами типів exe, dll, bin, msi та іншими

Програма не вимагає великої кількості системних ресурсів, має невеликий розмір. Таким чином Universal Extractor завантажити безкоштовно не призводить до завантаження системи, але додає в інструментарій користувача затребувану і просту у використанні програму.

Universal Extractor rus не існує, зважаючи підтримки різних мов (у тому числі російської) безпосередньо з інтерфейсу програми.

Офіційний сайтJared Breland
Підтримувані версії2000, XP, 2003, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень2 053