Hamachi https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/198-hamachi-icon.png Hamachi

Hamachi

Hamachi

LogMeIn Hamachi — популярна на сьогоднішній день програма, завдання якої в побудові власної VPN мережі (Virtual Private Network). Вас цікавить російська версія? Витратьте всього кілька хвилин і програма у вас на комп'ютері!

Ми гарантуємо швидку і безпечну завантаження — без смс і, зрозуміло, без вірусів. Ви можете прямо зараз, перейшовши за посиланням нижче, завантажити останню версію Hamachi без реєстрації. Але, насамперед, ми коротко розповімо про особливості цього програмного забезпечення.

Особливості Hamachi

  • Хамачі створює власну захищену мережу з комп'ютерів: останні з'єднуються через інтернет зразок з'єднання однією фізичною локальною мережею.
  • Остання версія створює локальну мережу (LAN) — це приватна захищена мережа поверх інтернету. Як правило, до цього вдаються, з'єднуючи сервера з сірими IP-адресами і клієнтські комп'ютери. Завдяки цьому ускладнюється дешифрация трафіку клієнта.
  • Якщо додатки працюють через локальну мережу, вони також можуть працювати і через мережі Хамачі. Більше того, працювати безпечно — обмін peer-to-peer забезпечує якісний захист.
  • Створення власного VPN не вимагає ще якого-небудь устаткування.
  • Тунелювання зашифрованих даних — безпека через приватні і публічні мережі.
  • Протокол SSL в поєднанні із зручністю VPN-мереж і можливе їх підключення за протоколом IP-sec.
  • LogMeIn Hamachi для Windows 7 або 8 — просте управління веб-пошти з будь-якої локації і з будь-якого пристрою. Логін і пароль — все, що вам потрібно.
  • Мережева гра. Хамачі використовується геймерами, яким необхідний доступ.

Хамачі — зручно і безпечно

Остання версія вийшла російською мовою з усіма виправленими помилками та доробками . Наприклад, користувачі Windows 8 можуть включити режим моста, LogMeIn Guardian інтегрований в програму та ін.

Слід також врахувати той факт, що швидкість роботи в мережі не перевищує швидкості інтернету.

Ми пропонуємо вам завантажити Hamachi безкоштовно. Створюйте свою власну централізовано керовану VPN систему!

Офіційний сайтLogMeIn Inc
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень2 617