VKSaver https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/135-vksaver_icon.png VKSaver

VKSaver

VKSaver

VKSaver — проста і дуже зручна програма для скачування відео - і аудіофайлів з соціальної мережі «ВКонтакте». На сьогоднішній день вже доступна остання версія. Але для початку розповімо в двох словах про програму.

Скачати VKSaver останньої версії — навіщо?

Поставимо так питання — для чого вона вам? У чому її переваги і чи варто взагалі витрачати ці кілька хвилин, щоб завантажити програму VKSaver на комп'ютер?

Відповідь гранично проста. Величезна кількість людей сьогодні заходить у соціальну мережу послухати музику і подивитися кіно. Чому саме сюди? Великий асортимент, простота перегляду/прослуховування, а також висока швидкість появи нового медіаконтенту у мережі. Більш того, відсутність реклами — вагома перевага сьогодні, на багатьох сайтах нав'язливі рекламні проморолики вже правило.

Словом, все це дуже зручно в ВК, тому і популярно. Але користувач пішов далі і полегшив собі роботу ще більше. Завдяки цьому плагіну, слухати улюблену музику, дивитися вподобані кліпи або популярні кінофільми тепер ви можете, не заходячи в соціальну мережу ВКонтакте і без вірусів, якщо встановіть антивірус, зрозуміло. Безкоштовна програма VKSaver російською мовою дозволяє вам зберігати необхідні матеріали і користуватися ними незалежно від того, чи є у вас інтернет чи ні.

Нагадаємо, що ми пропонуємо вам завантажити ВК сейвер без реєстрації та смс.

Програма для скачування музики Вконтакте

Особливості:

  • Перш за все, програма для скачування музики Вконтакте VKSaver-безкоштовна.
  • Інтеграція з різними браузерами — Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer. Після установки, а також завантаження сторінки ВК поруч з кожною посиланням повинна з'являтися кнопка скачування з літерою «S», натиснувши на яку, ви перейдете на сторінку з червоною кнопкою «SAVE». Один клік і файл відправляється вже до вас! Скріншот це зрозуміло описує.
  • Така завантаження можлива на всіх сторінках, де є відео або аудіо.
  • Посилання для збереження мультимедіа контенту постійна.
  • Перед тим, як встановлювати програму, обов'язково закрийте всі вікна браузера.

Прямо зараз у вас є можливість скачати VKSaver безкоштовно для Windows 7/XP/Vista у нас на сайті. Кожне нове оновлення — це ще один крок до вдосконаленому швидкого збереження медіаконтенту різного формату. Спасибі розробникам за це! Тепер пошук і прослуховування/перегляд музики і фільмів на власному комп'ютері одне задоволення!

Офіційний сайтAudioVkontakte
Підтримувані версіїXP, Vista, Windows 7, 8
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень1 557