Virtual CloneDrive https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/258-virtual_clonedrive_icon.png Virtual CloneDrive

Virtual CloneDrive

Virtual CloneDrive

Virtual CloneDrive – це програмне забезпечення, яке призначене для запуску образів дисків і створення віртуальних приводів. Відразу ж після установки програма створює в системі емулятор, який і використовується для роботи з образами.

Користувач має можливість використовувати точні копії CD/DVD безпосередньо з жорстких дисків комп'ютера або ж мережевих, не записуючи їх на фізичні CD/DVD. Вони працюють набагато швидше і результативніше, ніж фізичні, які працюють в CD/DVD-ROM.

Даний програмний продукт має мінімальною кількістю налаштувань – немає необхідності встановлювати вручну швидкість читання віртуального приводу, а також дбати про читабельності, тому розібратися з ним буде просто навіть не дуже досвідченому користувачеві.

Для монтування або демонтування досить використовувати контекстне меню або зробити подвійний клік по іконці образу. Операційною системою визначається як фізичний CD/DVD-ROM.

Російська версія доступна для завантаження на цьому сайті. Схоже за функціональним можливостям на Virtual CloneDrive – Gizmo Drive.

Деякими можливостями програми є:

  • підтримка всіх часто використовуваних форматів (BIN, IMG, ISO, CCD, UDF, DVD);
  • гранична швидкість та простота роботи;
  • підтримка до 15 віртуальних приводів;
  • багатомовний інтерфейс (російська та українська мови також є);
  • ведення логів операцій.

Завантажити Virtual Clonedrive безкоштовно легко може будь-який користувач з нашого порталу. Рекомендуємо вам також звернути увагу на ще один програмний продукт – Alcohol 52%.

Офіційний сайтSlySoft, Inc
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень1 637