Advanced Codecs for Windows 7/8/10 https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/103-windows_7_codesc_icon1.png Advanced Codecs for Windows 7/8/10

Advanced Codecs for Windows 7/8/10

x64 Components

x64 Components є доповненням до трьох популярних пакетів кодеків Windows 7, 8 Codecs і Vista Codec Package, які використовуються в 64-бітових версіях операційних систем сімейства Microsoft – 2000, 2003, XP, Vista, 7, а також 8.

Дана програма створена з метою встановлення в систему додаткових декодерів і кодеків, які є необхідними для відтворення різноманітного мультимедійного вмісту. Воно є також і російською мовою.

Цей пакет інструментів і утиліт містить в собі налаштування, які використовуються спільно з настройками програми Windows Media Center, що дають можливість користувачеві вибрати різні декодери і сплітери для відтворення тих чи інших даних мультимедіа.

Крім цього, відразу ж після інсталяції, користувач може вибрати або 32 або 64-бітну версію Windows Media Player. Кодеків x64 Components мають і ще один плюс – передбачена можливість перемикання налаштування виходу аудіо (повністю підтримується і вихід 7.1).

Важливо пам'ятати, що воно створювалося як додаток до 32-бітним наборів кодеків, а тому воно не може бути інстальоване самостійно.

Основними можливостями x64 Components є:

  • програвання відео і прослуховування різної музики в 64-розрядній операційній системі;
  • можливість вибрати 32 або 64-бітну версію програвача Windows Media Player;
  • наявність функції перемикання налаштування виходу аудіо.

Скачати x64 Components можна абсолютно будь-якому користувачеві. Для початку завантаження, потрібно просто використовувати посилання, розташовану нижче. Радимо звернути увагу на ще один збірник фільтрів і кодеків – K-Lite Codec Pack 64 bit.

Офіційний сайтShark007
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень1 479