XP & Vista Codec Package https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/101-vista_codec_package_icon.png XP & Vista Codec Package

XP & Vista Codec Package

XP & Vista Codec Package

Vista Codec Package – це велика збірка різноманітних кодеків (для відтворення відео/аудіо файлів) і багатьох фільтрів для роботи з відео). В першу чергу, даний набір рекомендується використовувати в операційній системі Windows Vista, але він може працювати і на більш старих версіях цієї операційки.

Для Windows 7, звичайно ж, більше підійде Windows 7 Codecs Pack. Відразу ж після інсталяції цього набору кодеків і фільтрів, користувач отримує можливість дивитися фільми або слухати музику за допомогою будь-якого програвача встановленого (якщо його можливості це дозволяють).

Розробниками підкреслюється, що при установці даного пакету, користувачеві не доведеться шукати більше і інсталювати жоден фільтр або кодек.

Відмінністю від аналогічних збірок є можливість вибіркового видалення, не деинсталлируя весь пакет. Так як цей набір розроблявся багатьма розробниками з участю великої кількості випробувачів, всі його компоненти відмінно підігнані один до одного, і конфлікти між ними виникають вкрай рідко.

Кодеків Vista Codec Package російською мовою – хороший вибір і для новачка, і для досвідченого користувача.

Деякі характеристики цього збірника:

  • не змінює асоціації файлів за замовчуванням;
  • багатомовний інтерфейс додатка (підтримується більше 20 мов);
  • відсутність вбудованих плеєрів;
  • можливість перегляду потокового відео в глобальній мережі при використанні браузера;
  • при видаленні не залишає після себе слідів в системі.

Завантажити Vista Codec Package без реєстрації і дуже просто є можливість у будь-якого охочого. Просто використовуйте пряме посилання для завантаження. Рекомендуємо вашій увазі ще один популярний набір, який називається K-Lite Mega Codec Pack.

Офіційний сайтShark007
Підтримувані версіїWindows XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень1 437