K-Lite Codec Pack 64 bit https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/100-k_lite_icon2.png K-Lite Codec Pack 64 bit

K-Lite Codec Pack 64 bit

K-Lite Codec Pack 64 bit

 

K-Lite Codec Pack 64 bit – програмний продукт, що містить в собі фільтри DirectShow, який призначений для використання у всіх 64-бітних операційних системах Windows 2003/XP/Vista. Він може бути використаний для відтворення мультимедійного вмісту на різних 64-бітних програвачах, приміром, на Vista Media Center.

Даний пакет може працювати, не провокуючи конфлікти, і разом з звичайним (32-бітним) додатком K-Lite Codec Pack. Легко завантажити K-Lite Codec Pack 64-bit для windows 7 (як і для більш старих версій цієї операційної системи) можна будь-якому користувачеві на нашому сайті.

Деякі основні характеристики продукту:

  • компоненти цієї програми підібрані таким чином, щоб між ними не могло виникнути жодних конфліктів;
  • містить в собі найновіші версії найкращих кодеків;
  • дуже проста установка пакету (при бажанні, користувач має можливість вибрати лише ті інструменти і кодеки, які йому дійсно потрібні);
  • кожна версія ретельно тестується на наявність можливих конфліктів між різними програмами й кодеками;
  • можливість в будь-який момент частково або ж повністю видалити додаток, не залишивши ніяких слідів його перебування в системі (у тому числі видаляються і запису реєстру);
  • здатність не тільки стежити за роботою системи, не допускаючи конфліктів, які відповідають за роботу з мультимедіа, але також вміє вирішувати деякі з вже існуючих проблем.

Скачати безкоштовно K-Lite Codec Pack 64-bit без реєстрації можуть всі бажаючі. Для цього досить використовувати посилання для завантаження. Радимо звернути вашу увагу і на популярний збірник кодеків, Windows 7 Codecs Pack.

Офіційний сайтKL Software
Підтримувані версіїXP, 2003, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень4 512