DAEMON Tools Lite https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/257-daemon_tools_icon.png DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite

Daemon Tools Lite скачати безкоштовно для Windows 7 ви можете на нашому порталі в лічені хвилини. Це необхідно в тому випадку, якщо вам часто доводиться мати справу з такими зовнішніми носіями інформації, як CD і DVD-диски.

Даний продукт дозволяє створити образ носія так, ніби диск фізично знаходиться в дисководі. Таким чином емулятори вирішують три проблеми:

  1. віртуальний привід не уповільнює роботу комп'ютера, що часто трапляється під час контакту з фізичним накопичувачем,
  2. часте використання дисків так чи інакше призводить до того, що на них з'являються збійні сектора і подряпини — віртуальний диск такої проблеми не знає,
  3. вирішено питання мобільності — така емуляція звільняє вас від необхідності брати з собою кілька дисків у відрядження або будь-яку іншу поїздку.

Може здатися, що всі ці складності вирішуються простим способом — чому б просто не скопіювати потрібний вміст на комп'ютер? Однак, якщо ви досвідчений користувач, напевно, знаєте, що далеко не кожен файл «погодиться» на копіювання, це стосується такого змісту, як наприклад, гра, аудіозаписи, навчальні програми, ліцензійні бази даних та інше. Саме в таких цілях ми рекомендуємо вам завантажити Daemon Tools Lite безкоштовно російською мовою.

Емулятор Демон Тулс

А тепер пропонуємо розглянути програму більш предметно. Поговоримо про особливості Даймон Тулс:

  • Віртуалізація приводів. Для того, щоб монтувати образ, у вас є можливість створення до 4-х приводів. Ви можете налаштувати букви дисків, регіон і т. д. Будь-формат *.mdx, *.ccd, *.mds/*.mdf, *.iso, *.nrg, *.b6t, *.bwt, *.b5t, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.isz образів.
  • Функція резервного копіювання. Монтування образів зазначених форматів у віртуальні диски. Їх захист паролем. Стиснення образів та управлінням їх каталогами.
  • Простий інтерфейс. Програма Daemon Tools Lite надає швидкий і зручний доступ до функцій через іконку в треї. Командний рядок для задач автоматизації. Емулювати образ можна прямо з Провідника Windows. Також існує хороший гаджет DAEMON Tools, який дозволяє виконувати основні дії на робочому столі.

DAEMON Tools: безкоштовно і зручно

Як бачите, багатофункціональна утиліта і при цьому проста у використанні. Як і емулятор Alcohol 52%, ця програма користується великою популярністю. Скачати Демон Тулс безкоштовно ви можете прямо зараз, завантаження або оновлення займе всього кілька хвилин. Замініть фізичний оптичний дисковод і користуйтеся потрібними вам файлами з комфортом та задоволенням!

Офіційний сайтDT Soft Ltd
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-20
Кількість завантажень24 811