Dropbox https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/155-dropbox-icon.png Dropbox

Dropbox

Dropbox

Dropbox — відома хмарна система зберігання даних на серверах. Безкоштовна програма належить однойменної компанії, розробник — її засновник Дрю Х'юстон.

Цікава історія створення програми. Ідея з'явилася під час поїздки в автобусі, де, як виявилося, автор взяв ноутбук, але забув флешку. Так і виникла необхідність надавати доступ (розшарювати) до даних через інтернет, а потім і сама розробка.

На сьогоднішній день можливість скачати Dropbox є абсолютно у кожного. Зареєстрованих користувачів вже понад 200 мільйонів, уявіть собі!

Популярний хмарне сховище є чудовою альтернативою більшості фотохостингу, таким, як ZumoDrive, SkyDrive, Live Mesh, SugarSync, Ubuntu One. Його виділяють деякі переваги, про які ми поговоримо далі.

Дропбокс

Можливості та функції Дропбокс:

  • Файловий менеджер різних форматів — можлива завантаження фото відео, музики, текстових документів.
  • Історія подій, що дозволяє відновлення даних навіть після видалення з сервера.
  • Зміна файлів зберігається в історії (останні 30 днів).
  • Функція файлообмінника спільний доступ через папку Public.
  • Вбудований пошук для легкого знаходження файлів.
  • Автоматична синхронізація файлів/папок.
  • Інтерфейс російською мовою.
  • Можливість завантажити файл через браузер або безпосередньо клієнтом.
  • Резервне копіювання всіх документів.

2 ГБ безкоштовно!

На сьогоднішній день представлені офіційні версії для Windows 7, 8, 10, Mac OS і Linux, а також для мобільних пристроїв Android, iPad, BlackBerry, Bada, Symbian.

Сервіс пропонує приємний бонус — 2 ГБ пам'яті абсолютно безкоштовно! Крім того, цю цифру можна збільшити до 32 ГБ, не витративши при цьому ні копійки, а всього лише запрошуючи друзів або виконуючи певні завдання, наприклад — встановити додаток на мобільний телефон. А можна і придбати 100 ГБ за $9,99 на місяць.

Це дуже зручний сучасний сервіс, який дозволяє вам створювати файли або зберігати фото на комп'ютер, редагувати в телефоні, переглядати на планшеті.

Нова версія, зі всіма оновленнями вже у нас на порталі — завантажуйте і користуйтеся, ваш жорсткий диск напевно оцінить це!

Офіційний сайтDropbox Inc
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень1 448