Small CD Writer https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/87-small_cd_writer_icon.png Small CD Writer

Small CD Writer

Small CD Writer

Small CD Writer – це безкоштовна програма, яка розроблена для запису CD/DVD дисків. Цей додаток має маленький розмір, виконано у вигляді єдиного файлу, не потребує додатковому місці для кешування файлів і працює без установки.

Саме завдяки простоті не потрібно багато часу для підготовки до створення проекту. Ще одним аналогом, яке має невеликий розмір, є InfraRecorder.

Є можливість записувати завантажувальні і многосессионные диски, створювати формат ISO, прати RW, а також зберігати проекти у ISO-образи.

Передбачена опція автоматичного визначення швидкості запису приводу дає можливість працювати з додатком користувачам різних рівнів підготовки. Завантажити безкоштовно безкоштовно Small CD Writer безкоштовно для Windows 7 (як і для інших версій цієї операційної системи) можна безпроблемно з нашого порталу.

Це програмне забезпечення має дуже простий в управлінні інтерфейс. Приміром, для того щоб записати вибрані файли на CD, достатньо просто перетягнути потрібну інформацію у вікно програми і натиснути на кнопку або вибрати в меню Провідника рядок «Відправити на Small CD Writer».

Основні характеристики програми:

  • запис дисків CD/DVD і створення проектів;
  • робота з файлами образів;
  • невеликий розмір програми;
  • розширені налаштування для роботи з сесіями;
  • можливість формування завантажувальних дисків.

Завантажити безкоштовно безкоштовно Small CD Writer без реєстрації російською мовою може будь-який користувач. Для цього достатньо скористатися посиланням для завантаження. Радимо також звернути увагу на поліфункціональний продукт, який називається DeepBurner Free.

Офіційний сайтAV(T) Lab
Підтримувані версії2000 - XP
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень3 354