ImgBurn https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/84-imgburn_icon.png ImgBurn

ImgBurn

ImgBurn

ImgBurn – це невеликий додаток, яке володіє всім набором потрібних функцій для запису будь-яких образів дисків. Одне з найважливіших переваг цього програмного продукту – підтримка безлічі різних приводів і велика кількість додаткових налаштувань, наприклад, для вибору інтерфейсу запису (ASAPI, SPTI, ASPI), звукових схем, асоціації з розширеннями образів (BIN, GCM, UDI, LST, FI, CDI, IMG, MDS, CDR, ISO, NRG, DVD) і ін

Даний програмний продукт здатний працювати зі стандартними налаштуваннями після інсталяції, а просунуті користувачі мають змогу обрати самостійно бажані опції. Наприклад, функція DVDInfoPro дозволяє проводити аналіз і вміє відображати інформацію про пропалення.

Всі вибрані налаштування запису є можливість зберегти. Остання версія ImgBurn rus для Windows 7 (як і для інших версій – 95, 98, 2000, XP, Vista, доступна для завантаження на нашому порталі. В якості альтернативи, можна використовувати невелику програму Small CD Writer.

Деякі можливості програми:

  • підтримка найбільш популярних форматів файлів образів (DVD, CUE, DI, ISO, GI, IMG, BIN, PDI, MDS і NRG);
  • запис аудіо CD з наступних типів файлів (AAC, FLAC, APE, MP3, M4A, MPC, MP4, WAV, OGG, PCM, WV, WMA);
  • робота з форматом Unicode для назв папок і файлів;
  • вбудований великий вибір мов, для роботи російською мовою, потрібно встановити русифікатор;
  • пошук в глобальній мережі нових версій прошивки для вибраного пристрою.

Завантажити програму ImgBurn безкоштовно російською мовою можна з даного сайту. Просто скористайтеся посиланням для завантаження. Радимо звернути увагу і на додаток BurnAware Free, яке також використовується для запису інформації на диски.

Офіційний сайтLightning UK
Підтримувані версії95-2003, XP, Vista, Windows 7
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЗавантажити
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень4 424