K-Lite Mega Codec Pack https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/99-k_lite_icon1.png K-Lite Mega Codec Pack

K-Lite Mega Codec Pack

K-Lite Mega Codec Pack

K-Lite Mega Codec Pack є одним з найбільш повних пакетів безкоштовних фільтрів DirectShow, кодеків і пов'язаних з ними інструментів, який входить в лінійку програм K-Lite Codec Pack. Фільтри і кодеки потрібні в системі для декодування і кодування різних відео і аудіо форматів.
Це корисне у роботі додаток відрізняється від йому подібних програм відсутністю конфліктів між різними кодеками, легкістю користування і установки, що заслужено робить даний пакет утиліт одним з найпопулярніших. Будь-який користувач може дуже просто завантажити K-Lite Mega Codec Pack безкоштовно останню версію.

Компоненти дають можливість користувачеві прослухати і переглянути всі популярні, а також багато рідкісних форматів аудіо і відео. Рекомендуємо вам звернути увагу і на Windows 7 Codecs Pack.

K-Lite Mega Codec Pack для Windows 7, а також XP і 8 розповсюджується безкоштовно, і завантажити даний пакет легко може будь-який користувач, приміром, на торрент сайтах.

Основними характеристиками програми є:

  • всі компоненти підібрані таким чином, щоб між ними не могло виникнути жодних конфліктів;
  • містить всі найсвіжіші версії кодеків;
  • дуже проста інсталяція пакета (в разі необхідності, можна вибрати лише ті інструменти, які дійсно потрібні користувачу);
  • можливість в будь-який момент частково або ж повністю видалити цей додаток, не залишивши жодного сліду його перебування в системі (включаючи ключі реєстру);
  • кожна версія ретельно тестується на існування конфліктів між програмами і встановленими кодеками;
Офіційний сайтKL Software
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень2 997