Bitdefender Antivirus Free https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/37-bitdefender_icon.png Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirus є безкоштовним антивірусом, який призначається для перевірки системи на наявність шкідливих програм і безпечного їх видалення. Даний програмний продукт поширюється в платній і безкоштовній версії.

На нашому сайті ви можете завантажити саме безкоштовну, як і AVG Free Edition, яка володіє всіма необхідними технологіями, що дають можливість ефективно знаходити, а також видаляти віруси.

Головне відміну від платної версії – нездатність забезпечити захист в режимі реального часу, тому цей антивірусний пакет не може рекомендуватися для ПК, які постійно підключені до глобальної мережі.

Запуск програми може бути запланований за розкладом користувачем, для чого в ньому передбачено планувальник. Це дуже зручно тим, що можна задати таке час сканування, коли персональний комп'ютер не буде використовуватися, а значить, робота антивірусного продукту не завадить виконання інших важливих завдань.

Це додаток вбудовується в Провідник операційної системи Windows, так що і перевірити поточний стан його роботи, і керувати ним дуже легко за допомогою виклику команди контекстного меню. Скачати Bitdefender Antivirus безкоштовно російською мовою будь-який користувач може дуже швидко з даного порталу.

Деякі характеристики програми Bitdefender Antivirus:

  • виявлення і видалення різних шкідливих програм;
  • карантин — сховище, призначене для підозрілих файлів;
  • робота з архіваторами і різними пакувальниками програм;
  • можливість надіслати підозрілі файли розробниками програми.

Антивірус Bitdefender для Windows 7 (Vista, XP і ін) можна дуже просто скачати, використавши посилання для завантаження. Також радимо звернути увагу на ще один комплекс для захисту від вірусів – Zillya антивірус.

Офіційний сайтBitDefender
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНемає
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень1 634