Songbird https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/193-songbird_icon.png Songbird

Songbird

Songbird

Songbird – один з небагатьох мультимедіа програвачів з відкритою архітектурою і підтримкою кроссплатформенности. Програма Songbird орієнтована на роботу з бібліотеками мультимедіа, розташованими як на локальних носіях, так і в мережі Інтернет.

При цьому, представляючи собою реальну альтернативу відомого плеєра iTunes від Apple, плеєр не містить властивих останньому обмежень і вільно працює практично з будь-яким джерелом медіа даних в мережі. В даний час підтримується розробка для платформ Windows і MacOS.

Користувачі цих операційних систем можуть не тільки завантажити Songbird, але і внести посильний внесок у вдосконалення програми і створення плагінів для плеєра.

Плеєр Songbird надає користувачам такі можливості:

  • Підтримка форматів MP3, FLAC і Ogg Vorbis на всіх платформах; WMA і WMA DRM тільки під Windows; AAC під Windows або MacOS;
  • Плавне програвання на комп'ютерах з невисокою продуктивністю;
  • Серфінг в Інтернет з використанням вбудованого браузера (Gecko);
  • Імпорт медіа з iTunes;
  • Внутрішній скробблер Last.fm;
  • Створення багатофункціональних «інтелектуальних» списків відтворення, динамічно оновлюються у відповідності з параметрами, заданими користувачем;
  • Управління медіа бібліотекою — створення, організація, сортування, навігація, пошук.

Як і будь-яку іншу програму з відритої архітектурою будь-який користувач може Songbird завантажити безкоштовно. Постійне вдосконалення плеєра світовим співтовариством розробників, величезна кількість плагінів, веде до постійного розширення списку підтримуваних форматів і розширенню функцій. Існує думка, що, зрештою, програма Songbird займе серед медіаплеєрів таке ж місце, яке в даний момент завоював браузер з відкритою архітектурою FireFox серед програм для роботи в Інтернет.

Офіційний сайтPioneers of the Inevitable
Підтримувані версіїWindows 7, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень2 358