AVG AntiVirus Free https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/36-avg_antivirus_icon.png AVG AntiVirus Free

AVG AntiVirus Free

AVG Free Edition

Скачати антивірус AVG безкоштовно без реєстрації ви можете, не заходячи на будь-яких торрент-трекер – російська версія доступна на нашому сайті.

Чому на сьогоднішній день чеська програма так популярна серед так званих конкурентів? Давайте спробуємо коротко окреслити основні переваги – чому варто завантажити AVG 2015 для Windows 7?

Антивірус AVG російською мовою

  • В першу чергу, поширеністю софт зобов'язаний своїм низьким системним вимогам.
  • Також до основних причин масового використання можна справедливо віднести часте і регулярне оновлення вірусної бази даних.
  • І не забувайте про інтерфейсі. Все ж простота використання грає не останню роль.
  • Крім цього, вам необхідно знати, що кожен раз, як ви включаєте комп'ютер, автоматично запускається захист, яка проводить перевірку оперативної пам'яті і завантажувальних секторів диска – відбувається повне сканування.
  • Остання версія оптимізована під багатоядерність.
  • Висока швидкість і продуктивність – характерна риса антивіруса. Жоден його компонент не вимагає безлічі ресурсів апарату. Система працює оперативно і без перебоїв.

Надійний захист комп'ютера

Як бачите, у AVG free російською мовою достатньо причин, щоб бути популярним серед багатьох користувачів. Між іншим, модуль пошуку і видалення загроз отримав далеко не одну нагороду і далеко не один сертифікат!

Які модулі містить софт?

  1. сканер файлів і програм при відкритті – Resident;
  2. сканер для пошти – E-mail Scanner;
  3. перевірка комп'ютера за розкладом – On-Demand Scanner.

Крім стандартного набору функцій, програма оперує двома технологіями захисту. Перша – LinkScanner Search-Shield – відображає рівень безпеки сайтів в режимі реального часу. Другий модуль – LinkScanner Active Surf-Shield – сканує кожну сторінку відвідуваних сайтів.

Цей продукт в змозі забезпечувати безпеку системи від будь-яких загроз Інтернет-ресурсів – чи то вірус або шпигунське ПЗ. Якщо вам необхідна надійна підтримка, установка цього антивіруса – хороший вибір. Завантаження займе всього кілька хвилин і безкоштовний rus софт ваш. Користуйтесь та будьте впевнені в безпеці!

Офіційний сайтAVG Technologies
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень3 357