Avira Free Antivirus https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/34-avira_antivir_icon.png Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Avira Antivir

Avira Antivir є безкоштовної антивірусної програмою, призначеної для приватного використання (домашній персональний комп'ютер).

Скачати антивірус Avira безкоштовно можна на нашому сайті або на офіційному сайті виробника. Даний антивірус відмінно справляється із завданням пошуку і знищення вірусів і програм-троянів. Його перевага перед іншими конкурентами полягає в тому, що це добре налагоджений механізм виявлення вірусів полиморфов і макровірусів, які ще не відомі і відсутні в вірусній базі.

Серед антивірусів, які можна завантажити безкоштовно антивірус «Авір» — один з небагатьох, хто працює як на 32-бітних ОС, так і на 64-бітних. Антивірус має режим постійного моніторингу системи, що збільшує шанси виявити вірус ще на етапі спроби проникнення в систему.

Невеликим мінусом антивіруса можна вважати той факт, що за можливість завантажити Avira Antivir rus безкоштовно доводиться розплачуватися переглядом реклами, яка вискакує кожен раз, коли відбувається оновлення бази вірусів.

Антивірус «Авір»

Безкоштовний антивірус Avira, скачати безкоштовно який не становить жодних проблем, налічує у своїй базі вірусів понад 150 тисяч примірників, які він успішно виявляє і видаляє. Антивірус також отримує дані про активність тих чи інших вірусів, вірусна база може поповнюватися через Інтернет.

Основні можливості антивіруса:

  • велика база вірусів — понад 150 тисяч;
  • резидентний модуль Virus Guard автоматично сканує файли, з якими виконуються які-небудь дії (копіювання, завантаження з Інтернету тощо);
  • відмінний механізм пошуку вірусів і лікування пошкоджених ними файлів;
  • захист від програм з дозвоном;
  • захист від вірусів, троянів, черв'яків і іншого шкідливого ПЗ;
  • можливість налаштування розкладу роботи;
  • можливість скачати антивірус «Авір» безкоштовно;
  • допомога в оновленні;
  • зрозумілий інтерфейс, легке управління, з налаштуваннями якого може впоратися і новачок в комп'ютерній області.

Ті, хто не знає іноземних мов, можуть легко Avira Antivir завантажити безкоштовно — російська мова в ньому вже встановлено. Крім безкоштовної версії для домашнього користування існують і платні версії, які призначені для використання на серверах, або платні професійні версії з додатковими можливостями, такими як автоматична перевірка електронної пошти або можливість роботи в DOS.

Офіційний сайтAvira Operations
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень4 738