CPU-Z https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/206-cpuz-icon.png CPU-Z

CPU-Z

CPU-Z

CPU-Z — популярна прикладна програма, призначення якої зводиться до надання повної інформації про таких технічних характеристик комп'ютера: оперативна пам'ять, процесор/процесори, материнська плата, дані SPD, графічна підсистема.

Розроблена компанією CPUID на базі ОС Microsoft Windows (Windows 98 до 8.1 включно). Сьогодні випускається також російська версія для Андроїд. Варто відзначити, що скачати CPU-Z безкоштовно вважають за потрібне не тільки фахівці оверклокінгу, але і звичайні користувачі ПК. Зробити це можна і через офіційний сайт, на нашому порталі.

Функції CPU-Z

Програма CPU-Z російською мовою негласно визнана стандартом — це найбільш детальна інформація про технічні специфікації пристрою. Чим же корисна утиліта і що може запропонувати, про це поговоримо докладніше.

Утиліта ЦПУ Зет — можливості:

  • Діагностика процесора: модель/назва, техпроцес і степпінг ядра, рада і корпусировка, напруга живлення ядра, множник, набори інструкцій, кеш-пам'ять, фізична організація кешу, внутрішня/зовнішня частоти, архітектура.
  • Параметри материнської плати: модель і виробник, версія BIOS, чіпсет + його ревізія, південний міст, графічний інтерфейс.
  • Система діагностики оперативної пам'яті: кількість каналів, тип і обсяг, таймінг і тактова частота, повна статистика в SPD.
  • Інформація про систему відеокарти: назва, техпроцес, тип і обсяг пам'яті, степпінг і ревізія, частоти відеочіпа/відеопам'яті/шейдерного домену.

ЦПУ Зет — цінна інформація

Є також невелика версія CPU-Z portable, представлена російською мовою, 32/64 бітний варіант підтримки. За допомогою цього апаратного засобу дуже зручно відстежувати всі показники технічного стану ПК — зручний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, налаштування проста.

До того ж інструмент не вимагає грошових витрат. Слід, однак, відзначити, що не надаються дані жорсткого диска та інших пристроїв.

Ви зможете не тільки дізнатися код, отримати позначки максимального енергоспоживання, специфікації, але також підготувати детальні звіти у форматах .txt і .html.

Останнє оновлення і тестування відбулися зовсім недавно. Лічильник завантажень на багатьох інтернет-ресурсах показує, що популярність програми тільки зросла. Завантажте цей файл, нехай ваш реєстр програм поповниться корисним сервісом — адже терміновий пошук інформації про власний пристрої іноді може застати вас зненацька.

Офіційний сайтCPUID
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-20
Кількість завантажень13 963