Kaspersky Virus Removal Tool https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/39-kaspersky_virus_removal_tool_icon.png Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Virus Removal Tool є одним з небагатьох антивірусних продуктів від розробників лабораторії Касперського, який поширюється на вільній основі. Kaspersky Virus Removal Tool скачати безкоштовно можна на нашому сайті або на офіційному сайті лабораторії.
Даний антивірус, призначений для сканування персонального комп'ютера, виявлення та ізолювання/видалення вірусів, хробаків, троянів, програм-шпигунів, програм рекламних модулів, руткітів і інших шкідливих програм.

Користувачі, які вирішили завантажити Kaspersky Virus Removal Tool, повинні розуміти, що дана програма є, по суті, всього лише утилітою для сканування комп'ютера і не може використовуватися в якості основного антивірусу.

Вона використовується для швидкого пошуку та ізоляції шкідливих об'єктів на зараженому комп'ютері, з якими не зміг впоратися штатний антивірус, але для повторної перевірки користувачеві потрібно буде завантажити нову версію програми з оновленою базою вірусів (Kaspersky Virus Removal Tool не має можливості автоматичного оновлення). Основні можливості антивіруса Kaspersky Virus Removal Tool:

  • високі показники в області детектування шкідливих об'єктів і їх подальшого видалення;
  • можливість установки на заражений комп'ютер (безпечний режим роботи операційної системи);
  • комплексне сканування і лікування: застосовується евристичний метод аналізу в поєднанні з методом сигнатур, що дає кращий результат пошуку;
  • лікування заражених файлів і програм в автоматичному або ручному режимі;
  • збір інформації про операційну систему і створення нових скриптів в режимі реального часу;
  • проста установка, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому може розібратися будь-який користувач;
  • оновлення бази вірусів кілька разів в день (потрібне завантаження нової версії програми).
Офіційний сайтKaspersky Lab
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень2 457