LibreOffice https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/168-libreoffice-icon.png LibreOffice

LibreOffice

LibreOffice

LibreOffice — популярний пакет офісних додатків з відкритим вихідним кодом. Є похідною від OpenOffice.org., розроблено під егідою некомерційного фонду The Document Foundation і розповсюджується по ліцензії GNU Lesser General Public License. Іншими словами, це вільний безкоштовний офіс, користуватися яким можна і комерційним підприємствам.

Ми пропонуємо вам завантажити LibreOffice безкоштовно для Windows 7 x64, Windows 8, Windows XP, Linux і Mac OS X. Остання версія вже розміщена на нашому порталі. В неї внесено багато цікаві функції, збережено класичний інтерфейс. Представлена російська версія, скачати Лібре Офіс і працювати в ній можна на тридцяти мовах світу.

З чого складається програма?

Програма LibreOffice включає в себе наступні компоненти: редактор HTML, редактор таблиць, додаток для презентації, векторний редактор, редактор формул і СУБД Base.

Ви можете завантажити LibreOffice Writer, Calc, Base, Draw, Impress, Math і переконатися — всі перелічені додатки спільно надають необхідні функції для аналізу, введення і іншої роботи з документами та іншими даними.

Якщо ви хоча б раз користувалися офісними додатками, завантажити LibreOffice і користуватися буде просто і легко. Але навіть якщо виникнуть якісь складнощі або питання, є технічна підтримка.

Якщо ж ви досвідчений користувач і хочете збільшити функціональність, установіть до стандартної конфігурації додаткові програмні модулі.

Варто відзначити, що розширень таких досить багато, багато хто з них, наприклад, нова версія вже включає в себе і не вимагає додаткової установки.

Що нового в останньому Лібре Офіс?

Поспішайте оновити свій пакет через торрент або встановити нову версію російською мовою з нашого порталу. У ній з'явилося кілька цікавих функцій.

  • Додана інтеграція з такими системами управління документообігом, як OpenText, Alfresco, Nuxeo та ін).
  • Вдосконалена робота з великими за розміром файлами. Додана підтримка тим від Firefox.
  • Є підтримка SVG-файлів.
  • Можливість вбудовувати шрифти документи.
  • Робота з великою кількістю різних форматів DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, CDR і ін.
  • Словник і перевірка орфографії в комплекті.
  • Portable версія.

Прекрасний пакет офісних додатків для з 32/64-bit систем з Java SE Runtime Environment 7.0.

Офіційний сайтThe Document Foundation
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень15 501