Як зробити Телеграм російською: інструкція установки російської мови https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/259-gizmo_drive_icon.png Як зробити Телеграм російською: інструкція установки російської мови

Як зробити Телеграм російською: інструкція установки російської мови

Telegram Messenger — сервіс популярний. Особливо він привабливий для тих, хто цінує безпеку і конфіденційність в листуванні. Універсальний як для ПК, так і для портативних гаджетів. Із швидкою реєстрацією і великим функціоналом. На додачу до всього, ще й безкоштовний.

І все б добре, якби не російська мова. Він не встановлений за замовчуванням. Але не поспішайте засмучуватися, ми розповімо, як у Телеграмі зробити російську мову, і постараємося зробити це максимально зрозуміло і дохідливо.

Встановити російську мову Telegram просто і легко!

Незважаючи на те, що алгоритм дій може здатися складним, на ділі все виявляється досить просто. Щоб перевести Телеграм на російську мову, вам слід:

  1. Завантажити Telegram на комп'ютер, встановити і запустити.
  2. У верхній вкладці «Пошук контактів» пропишіть telerobot. Месенджер видасть користувача як підказку. Клікайте на контакт «Робот Антон«.
  3. telegram-russian

  4. Не дивуйтеся наступного кроку. Вам потрібно написати роботу Антону. Він знає, як зробити Телеграм російською. Надішліть повідомлення з текстом «locale windows». Автоматично ви отримаєте відповідь файл, який потрібно завантажити на робочий стіл або будь-яке зручне для вас місце. Клікайте на файл.
  5. russian-locale

  6. Поверніться до налаштувань програми Settings, перейдіть до розділу General. Затисніть Alt+Shift, натисніть на посилання «Change language».
  7. telegram-change-language

  8. Відкриється вікно, в якому вам потрібно знайти файл, отриманий від робота Антона. Перезапустіть програму, справу зроблено.
  9. telegram-russian-final-step

Ось так легко і швидко ви зможете в Телеграм поставити російську мову. Щоб все стало ще більш зрозумілим, дивіться відео.

Офіційний сайт
Підтримувані версії
Ліцензія
Російська/Українська мова
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень2 504