Як зробити Яндекс браузером за замовчуванням https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/259-gizmo_drive_icon.png Як зробити Яндекс браузером за замовчуванням

Як зробити Яндекс браузером за замовчуванням

Багато користувачів люблять Яндекс.Браузер за високу швидкість роботи, мінімалістичний інтерфейс, зручну синхронізацію закладок і інтеграцію з сервісами цієї пошукової системи. Встановіть програму на свій комп'ютер і спробуйте в справі ці переваги.

Мати простий доступ до улюблених програм і легко продовжувати пошук з будь-якого гаджета — незаперечний плюс в роботі. Активний користувач обов'язково оцінить його. Розповімо, як зробити Яндекс браузером за замовчуванням і зробити веб-серфінг ще більш зручним.

Є кілька способів:

 1. При установці.
 2. Скачайте програму для початку. Після установки запустіть браузер. У правому верхньому куті натисніть на кнопку «Встановити за замовчуванням«.

  yandex-browser-po-umolchaniyu

 3. При налаштуванні.
 4. Знову ж у верхньому правому куті знайдіть Меню. Перейдіть в Налаштування.

  yandex-browser-settings

  І прокрутіть вниз — тут ви знайдете кнопку «Зробити Yandex браузером за умовчанням«. Справу зроблено.

  yandex-browser-po-umolchaniyu-2

 5. Через Пуск - > Панель управління.
 6. Любителі відповідей «не запитувати» також можуть з часом поцікавитися, як зробити Яндекс головним браузером за замовчуванням. Це не проблема. Заходимо в меню Пуск. Далі в Параметри. У розділі Система зліва є вкладка Програми за замовчуванням. Переходимо до неї, знаходимо категорію Веб-браузер, і з допомогою значка Плюс у випадаючому вправо меню вибираємо потрібний нам браузер.

Відео як зробити Яндекс браузером за умовчанням

Офіційний сайт
Підтримувані версії
Ліцензія
Російська/Українська мова
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень2 181