RaidCall https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/75-raidcall_icon.png RaidCall

RaidCall

RaidCall

RaidCall — інструмент для організації онлайн спілкування для певних груп користувачів командних ігор. Відмінний вибір для спілкування гравців у процесі гри! Ви можете завантажити RaidCall безкоштовно російською мовою прямо зараз.

Ми не вимагаємо реєстрації та інших маніпуляцій, все досить просто і не забере у вас багато часу. Зараз вже доступна остання версія програми RaidCall для Windows 7, завантажте і користуйтеся із задоволенням.

Інструмент у використанні, до речі кажучи, дуже простий. Він поєднує в собі і голосове спілкування в чаті, і миттєвий обмін повідомленнями, як в Скайпі. Це зручна професійна програма групового зв'язку. Російська версія до ваших послуг.

Але перш ніж завантажити програму RaidCall, поговоримо про її функціоналі. Оскільки, крім того, що це високоякісна групова зв'язок, програма володіє дійсно потужними характеристиками.

Особливості Редкал

  • Інтеграція інтерфейсу. Ви можете листуватись, розмовляти і навіть переглядати відеофайли, не виходячи з гри.
  • Знайомства з новими людьми в мережі.
  • Голосовий чат високого рівня.
  • Комунікаційний протокол UDP — максимальне скорочення затримок щодо протоколу TCP. Спілкуйтеся без тимчасової затримки звуку!
  • Якісний звук. Система Cloud-computing для аудіозв'язку.
  • Потужний аудиодвижок Speex — максимальне зниження рівня шуму. Висока якість аудіозв'язку.
  • Висока ефективність спілкування для команди в процесі гри в режимі реального часу.
  • Низьке споживання ресурсів процесора і пам'яті системи.
  • Вбудовані параметри конфіденційності та системи надання прав доступу. Призначення повноважень учасникам на основі каналів. Вдосконалене управління для командних ігор ВВВ та шутерів!

RaidCall — якісне спілкування

RaidCall — правильне рішення для тих, хто віддає перевагу гри з елементами командної гри. Функція Overlay забезпечує комфорт спілкування для геймерів — управління програмою та перегляд списку користувачів, що знаходяться у вашому каналі, можливо без згортання вікон. Підключення до програми — і ви вже в потоці спілкування!

Офіційний сайтRaidCall
Підтримувані версіїXP, Vista, Windows 7, 8
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2024-04-24
Кількість завантажень1 241