Яндекс.Браузер https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/43-yandex-browser-icon.png Яндекс.Браузер

Яндекс.Браузер

Яндекс Браузер

Яндекс Браузер — абсолютно новий веб-оглядач, представлений в 2012 році на технологічній конференції Yet another Conference.

Новий браузер від Яндекс

Поговоримо про особливості програми. Що ж вибрати для Windows 7, 10, для Андроїд або іншої операційної системи — безкоштовний Яндекс, Хром, Opera або Mozilla Firefox? Чим же він відрізняється від інших інтернет-провідників? Відзначимо деякі переваги.

Функції:

  • Синхронізація даних. Це дійсно перевага. Завдяки надійній роботі спеціального сервера Yandex, де зберігаються всі налаштування вашого браузера, можливий простий перенесення всієї інформації для планшета на комп'ютер або навпаки. Таким чином, при переході на будь-яке інше пристрій, де вам знадобиться інтернет браузер, ви збережете всі свої паролі, вам буде доступна навіть історія відвіданих сторінок. Синхронізація забезпечує і перенесення налаштувань.
  • Режим Турбо. З листопада 2012 спеціальна технологія Turbo, завдяки якій при малій швидкості каналів зв'язку можлива прискорена робота з HTTP. Ви можете прямо зараз скачати Яндекс Браузер безкоштовно на нашому сайті. Витратите всього кілька хвилин, і високу якість програми відчуєте відразу.
  • Швидкі посилання. Якщо ви зайшли на невідомий вам веб-сайт, можете розраховувати на допомогу браузера в навігації по новому для вас ресурсу. Програма розуміє, які розділи сайту в пріоритеті і відображає їх в адресному рядку, щоб ви змогли швидко в них перейти. Це може бути інформація про доставку чи оплаті, наприклад.
  • Улюблені сайти. Самостійно виберіть сайти, на які ви зможете заходити в один клік! Крім цього, так само зручно в табло розташовані закладки — від одного до п'ятнадцяти. Спростіть для себе візити регулярно відвідувані вами ресурси.
  • Переклад з 14 мов. Ви можете миттєво переводити цілі сторінки тексту. А якщо вас зацікавила конкретне слово в процесі читання сторінки, наведіть курсор на нього та натисніть Shift — перед вами з'явиться переклад слова.
  • Зміна фону. Міняти шпалери можна легко і скільки завгодно.
  • Безпека. Заслуговує окремої похвали. Нові технології у сфері захисту від антиспаму і антивірусних атак в союзі з досягненнями Лабораторії Касперського забезпечили найвищий рівень безпеки. При завантаженні і перегляді сторінок, вони моментально перевіряються на присутність шкідливих елементів. Таким чином ризик зараження комп'ютера через мережу відсутня.

Режим Турбо Яндекс Браузері

Висока швидкість роботи — одне з першорядних переваг. Навіть при повільному з'єднанні з інтернетом і при відкритих вкладках у великій кількості ви можете включити режим Турбо і прискорити процес завантаження сторінок. Якщо швидкість не перевищує 128 Кбіт/с він включається автоматично. Ви побачите значок в правому кутку адресного рядка. При швидкості 512 Кбіт/с і вище значок зникає. При включеному режимі важкі елементи сторінки завантажуються і блокуються заглушкою. Якщо захочете переглянути вміст, просто натисніть на неї!

Ми пропонуємо вам завантажити новий браузер від Яндекс російською мовою, і хочемо звернути вашу увагу — мова йде про скачування без реєстрації та смс. В каталозі Free Software все гранично просто!

Офіційний сайтЯндекс
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень17 637