AIMP https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/179-aimp_icon.png AIMP

AIMP

AIMP

Завантажити AIMP безкоштовно без реєстрації на нашому сайті можна вже зараз, якщо ви знайомі з усіма перевагами програми. А можна відкласти завантаження на декілька хвилин і познайомитися з цими особливостями ближче.

Отже, плеєр AIMP — популярний безкоштовний аудіоплеєр, написаний на мові Delphi. Між іншим, програма неодноразово ставала лауреатом премії «Софт року» в номінації «Дизайн і мультимедіа», а також «Інтерфейс» і «Функціональність».

Щоб переконатися у виправданості такої нагороди, досить завантажити АІМП російською мовою — остання російська версія прекрасне підтвердження того, що програма стала ще більш функціональна, при цьому зберегла всі переваги попередніх версій.

АІМП для Windows 7

Поговоримо більш детально про характеристики плеєра:

  • ЗА адаптовано під роботу з аудіофайлами різних форматів. Крім стандартного прослуховування музики, доступно чимала кількість інших маніпуляцій — таких, наприклад, як запис. Ще один додаток — це редактор аудіозаписів і навіть їх тегів.
  • AIMP 3 rus для Windows 7, на відміну від Winamp, значно менше за розміром. Системні вимога також не великі. Музичний плеєр має вже оптимізований код під економне використання ресурсів, і ще одна перевага — швидке завантаження. Для Windows 7 абсолютно не існує труднощів у встановленні або оперуванні мультимедіацентром.
  • Можливість потокового відтворення інтернет-радіо, налаштування та підтримка безлічі плагінів, які можна знайти на сайті розробника. Тут же, до речі, доступні різного плану обкладинки — скіни на будь-який смак. Інтерфейс російською мовою і багатьох інших.
  • Більш швидкий і продуктивний движок Вам доступний жоден плейлист — можете працювати одночасно з декількома. Керує відтворенням музичних файлів інтуїтивний еквалайзер в 18 смуг і набір фільтрів. Зверніть увагу і на нові ефекти візуалізації.
  • За допомогою функції аудиограббера є можливість копіювати музику з рідкісних дисків з кодуванням у стандартні формати!

Новий AIMP — нові можливості

Як бачите, оновлення розширило функціональні можливості програми. Можна встановити останню версію з якого-небудь торрента, а можна це зробити прямо зараз на нашому сайті. Якщо хочете, щоб ваша музика відтворювалася бездоганно, а звук був якісним, AIMP — хороший вибір.

Офіційний сайтArtem Izmailov
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень42 746