jetAudio https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/181-jetaudio_icon.png jetAudio

jetAudio

jetAudio

jetAudio є безкоштовним багатофункціональним комбайном, який призначається в першу чергу для перегляду, а також обробки аудіо та відео файлів.

Ця програма поєднує в собі безліч компонентів – цифровий обробник сигналу, який володіє – 20-смуговим аналізатором спектру, мікшер (також з 20-смуговим еквалайзером), цифровий плеєр і програвач відео і аудіо.

Цей додаток підтримує всі популярні аудіо і відео формати. Завантажити безкоштовно jetAudio без реєстрації для Windows 7 (і для інших версій цієї ос) можна легко з даного сайту.

За допомогою даного програмного забезпечення користувач має можливість не тільки дивитися і слухати медіафайли, а також накладати вибрані звукові ефекти.

Ця програма здатна захоплювати різні музичні компакт-диски, а також записувати їх на жорсткий диск персонального комп'ютера. Схожих по функціональності є QuickTime Player.

jetAudio має широкий вибір функцій оцифровки аудіо дисків (не лише в MP3, але також і в сучасні APE і FLAC) Крім того, ця програма надає можливість перетворювати відео - і аудіофайли з формату у формат. Завантажити можна або з нашого порталу, або ж з деяких торрент-сайтів.

Деякими можливостями цього додатка є:

  • підтримка тем оформлення для налаштування візуалізації;
  • забезпечення повного спектра опцій роботи з різними списками відтворення;
  • можливість відтворення, а також управління субтитрами;
  • підтримується робота з безліччю форматів CD, WAV, RealAudio, MP3, MOV, MIDI, AVI, MID, MPEG, XM, MOD, QTW, S3M, AVI, MPG, RM, MOV і ін

Завантажити безкоштовно jetAudio російською мовою може будь-хто з нашого порталу. Рекомендуємо вам звернути увагу і на популярний плеєр AIMP.

Офіційний сайтCOWON Systems, Inc
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень8 406