BSplayer https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/191-bsplayer_icon.png BSplayer

BSplayer

BSplayer

BSplayer – це аудіо і відео плеєр, яким підтримується робота з субтитрами, що дозволяє переглядати і завантажувати файли з ресурсу YouTube має широкий вибір різноманітних опцій для роботи зі списками відтворення.

За допомогою цього програмного продукту, користувач отримує гарну якість відтворення з мінімальним споживанням ресурсів системи. Дане додаток є відмінним рішенням для програвання у фільмів у високому дозволі і треків на малопотужних комп'ютерах. Остання версія BSplayer ukr – 2.63.1070.

Основні функції цього програмного забезпечення – захоплення скріншотів, здатність масштабувати зображення, можливість переглядати відео на кількох мовах, підтримка цифрових камер, веб-камер, плат ТБ-тюнерів і пристроїв захоплення відеосигналу.

Крім того, передбачена можливість стиснення захопленого відео одним зі встановлених кодеків. BS player для Windows 7 (Vista, XP, 98) – хороше рішення для перегляду телесеріалів і прослуховування пісень. Схожа по функціональності на вищезазначену програму – Light Alloy.

Основними можливостями програми BSplayer є:

  • зміна дозволу для оптимальної якості програвання фільму на ТБ;
  • зручне користування та зберігання медіафайлів, використовуючи бібліотеку BS.MediaLibrary;
  • програвання файлів формату AVI з двома аудіопотоками;
  • підтримка зміни тим оформлення;
  • захоплення екрану (знімки екрану зберігаються у форматі BMP і JPG);
  • підтримка вставки заголовків і субтитрів;
  • програвання AVCHD з камкодер JVC, Canon, Sony і Panasonic;
  • багатомовний інтерфейс програми.

Завантажити BSplayer безкоштовно російською мовою може будь-який користувач з даного порталу. Досить використовувати посилання для закачування. Також рекомендуємо звернути вашу увагу і на додаток GOM Player.

Офіційний сайтAB Team Ltd
Підтримувані версії98, 2K, XP, Vista, Windows 7
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень2 043