QuickTime Player https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/192-quicktime_icon.png QuickTime Player

QuickTime Player

QuickTime

QuickTime Player — мультиплатформовий (MacOS X, Windows різних версій), безкоштовний і багатомовний програвач від компанії Apple Inc. Плеєр «Квиктайм» відноситься до розряду «a must get» — необхідному для установки в системі, навіть при наявності програвачів від інших виробників. QuickTime скачати безкоштовно просто необхідно для:

  • відтворення «яблучних» файлів, кодованих у форматах MOV і QT (QuickTime) від Apple Inc.;
  • програвання в режимі Real Time потоків відео з мережі Інтернет (Streaming video) (у багатьох випадках, без того, щоб не завантажити QuickTime player, просто не обійтися);
  • QuickTime player скачати можна і для відтворення анімації Flash — надзвичайно популярної технології від Adobe, яка широко застосовується при розробці веб-додатків, онлайн - і оффлайн-флеш-ігор, медіа файлів у форматі SWF і т. д.;
  • отримання повної підтримки H. 264-відеосжатія. Так як компресія H. 264 використовується при кодування/декодування MPEG-4, Blu-ray, 3GPP і High Density-DVD, QuickTime Pro завантажити для отримання якісного зображення при відтворенні файлів перерахованих форматів просто необхідно.

«Квік Тайм»

Базова функціональність QT-плеєра представлена наступними характеристиками:

  • Досить завантажити «Квік Тайм» плеєр, щоб отримати можливість, не використовуючи додаткових кодеків, відтворювати різні аудіо-, анімаційні, відео-, текстові файли в форматах AVR, MPEG-1-4, Flash, MP3, AAC Audio Codec, AVI і інших.
  • Програвання QT відео можливо в повноекранному і віконному режимах. Регульована швидкість відтворення.
  • 24-канальний звук. Плеєр розуміє більшість основних форматів кодування звуку, включаючи AAC/ADTS, WAV, AIFF, MOV, частково MP4.
  • Інструментарій для контролю відео/аудіо: багатосмуговий аудіо еквалайзер, балансування звукових каналів, регулятор гучності, настройка кольору, контрастності і яскравості відео і зображень.

Рекомендується завантажити «Квік Тайм» медіа програвач останньої версії, в якій усунуті деякі помилки попередніх релізів QuickTime. Зокрема, це стосується вбудованого в програмний модуль патча, який виправляє некоректну підвантаження бібліотек при старті медіа програвача, а також виправлення помилки, пов'язаної з відображенням деяких інтегрованих в сторінки веб-відеороликів QuickTime.

Офіційний сайтApple Inc
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень4 798