KMPlayer https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/178-kmplayer_icon.png KMPlayer

KMPlayer

KMPlayer

Останні релізи KMPlayer (KMP, Kang Media Player, КМ-плеєр) від софтверної компанії Kang Media розраховані на роботу під ОС Windows Vista/XP/7. Крім базового «джентльменського набору» функцій, які використовуються більшістю медіапрогравачів, KMP надає дуже корисний «бонус».

Якщо ви стикалися з такою проблемою, коли записаний вам (друзям, знайомим) фільм не відтворювався на «нерідною» ПК з-за відсутності кодеків або програмних конфліктів, то KMPlayer скачати безкоштовно (російський варіант) вам просто необхідно.

Справа в тому, що KMP, крім взаємодії з зовнішніми розширеннями і фільтрами, має і власні, внутрішні фільтри/плагіни, які не потребують реєстрації в системі.

В цьому випадку достатньо завантажити KMPlayer і записати його на диск разом з контентом, після чого файл можна буде відтворити навіть на ПК, в системі якого жодного кодека не зареєстровано.

Якщо завантажити КМ плеєр і інсталювати його, ви зможете:

  • відтворювати потоковий медіаконтент і виробляти захоплення з цифрової камери і ТБ-тюнера;
  • легко змінювати зовнішній вигляд Kang Media Player за допомогою зміни скінів;
  • програвати не до кінця завантажені відеофайли і «бите» відео;
  • переглядати файли форматів 3GP (часто використовується в мобільних пристроях), MPEG-1-4, Video і Super Video CD (VCD/SVCD), DVD-video, MKV, AVI, WMV (Microsoft), OggTheora, QT (Apple QuickTime), RealMedia (Streaming video) і інших популярних відео форматів. Реалізована і підтримка субтитрів, з можливістю редагування.

Якщо завантажити KMPlayer останньої версії, можна помітити, що в ній покращена підтримка кодека SMC, додана підтримка множинних медіапотоків, видалено повідомлення про помилку при невстановленому Flash ActiveX, додана кнопка Album Art ON, а також зроблені інші удосконалення KMP і виправлені помилки старих версій.

Офіційний сайтKMPlayer
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень34 151