VLC media player https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/186-vlc_icon.png VLC media player

VLC media player

VLC media player

Різних програмних відеоплеєрів в мережі і на комп'ютерах користувачів — тисячі, кількість популярних програвачів — багато десятків. Нескладно VLC media player скачати безкоштовно, але і іншого безкоштовний для відтворення відео чимало.

При всьому при цьому, завантажити VLC media player від софтверної компанії VideoLan стоїть і того, хто віддає перевагу користуватися іншими медіа програвачами.

Справа в тому, що завантажуючи плеєр — ви отримуєте не тільки програмний модуль і бібліотеки, але і вбудований набір кодеків.

Незважаючи на гадану універсальність колекцій кодеків K-Lite/KLM codec pack, GordianKnot та інших, проблеми з відтворенням аудіо і/або відеоданих деяких файлів — явище буденне, а установка поверх раніше інстальованих системних кодеків нового кодекпака може призвести до ще більших конфліктів і навіть необхідності перевстановлення ОС.

У цьому випадку завантажити VLC media player безкоштовно — оптимальний вихід.

Крім наявності власних кодеків, даний плеєр володіє і іншими перевагами:

  • Оптимальне співвідношення високої якості відтворення численних аудіо/відео (DIVX, XVID, MPEG 1,2,4, DVD-video, video cd/SVCD і інші) і простоти управління програвачем.
  • являє собою багатоплатформовий плеєр.
  • Підтримка мережевих протоколів HTTP, UDP, FTP, IPSec, протоколів безпеки SSL/TLS, мобільних MMS, можливість перегляду веб-ТБ — IPTV.
  • Наявність великої кількості розроблених для VLC плеєра плагінів.
  • Можливість трансляції потоків аудіо/відео з мультимедіа файлів з дисків, звичайних і супутникових каналів ТБ. Причому трансляція здійснюється як на окремо стоїть ПК, так і на LAN невеликої мережі, корпоративний Intranet або через Internet. Забезпечується передача аудіо - і відеосигналів протоколами IPv4, 6.
  • Підтримка відтворення video streams потокового відео фактично будь-яких типів.
  • один з небагатьох програвачів медіаконтенту, здатних відтворювати «биті» або недокаченные (недописані) файли відео.

Також в плеєрі реалізовані стандартні для медіа програвачів функції редагування плейлистів, є велика кількість змінних скінів, видеофильтров і аудіо фільтрів, є PNG-декодер.

Останню версію VLC скачати варто того, кого не влаштовує дещо некоректна робота в попередніх версіях декодерів SVG, SSA. Також в останній версії замість gcc 4.2 використовується gcc 4.4.2, поліпшені SubRip-стилі, додано кілька національних локалізацій.

Офіційний сайтVideoLAN team
Підтримувані версії2000, XP, Vista, Windows 7, 8
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень25 933