Real Alternative https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/105-real_alternative_icon.png Real Alternative

Real Alternative

Real Alternative

Real Alternative – це збірка кодеків, який розроблений для програвання файлів RealMedia в операційці Windows без необхідності використання програвача RealPlayer.

Цей програмний продукт здатний працювати в парі з будь-яким медіаплеєром, який використовує DirectShow, наприклад, програвач Media Player Classic.

Завантажити можна у вигляді двох різних версій – полегшеної і повною. Повна версія відрізняється від легкої тільки тим, що містить у собі вышеобозначенный Media Player Classic.

Кодеки Real Alternative російською мовою можуть стати в нагоді всім користувачам, що використовують операційну систему Windows, так як ця збірка працює у всіх версіях цієї операційної системи.

Програма Real Alternative здатна працювати з усіма форматами RealMedia (.rmvb, .rm, .ram, .smi, .rpx, .smil), RealAudio (.rpm, .ra), ReadPix (.rp) RealText (.rt), а також з потоковими даними.

Входять до складу пакета плагінами підтримується вбудований в веб-сторінки вміст у багатьох браузерах Opera, Internet Explorer і Mozilla Firefox.

Основними характеристиками програмного продукту є:

  • відсутність фонових процесів;
  • легка і швидка інсталяція та (у разі необхідності) видалення;
  • низькі вимоги до системних ресурсів;
  • не містить в собі ніякої реклами, а також не вимагає реєстрації;
  • можливість використовувати будь-програвачі.

Завантажити Real Alternative безкоштовно можуть всі бажаючі. Для цього потрібно скористатися посиланням для завантаження, яка розташована нижче. Рекомендуємо звернути вашу увагу і на пакет кодеків Combined Community Codec Pack.

Офіційний сайтKL Software
Підтримувані версії98 - Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень1 218