SpeedFan https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/214-speedfan-icon.png SpeedFan

SpeedFan

SpeedFan

SpeedFan — безкоштовна програма для якісного моніторингу таких важливих параметрів, як температура процесора і жорстких дисків, електроживлення, швидкість обертання вентилятора, показники датчиків материнської плати і відеокарти.

Крім моніторингу, рекомендується завантажити SpeedFan і для захисту системи від пошкоджень та збоїв. Система не тільки попередить вас про перегрів та інших несправностях блоку живлення або вентилятора, але і примусово зупинить чи сповільнить процес.

Розробник проекту — Альфредо Мілані Компаретти. Утиліта призначена для для Windows 7, 8 і інших версій цього сімейства ОС з розрядністю x32 — x64. Вже зараз ви можете встановити її на свій комп'ютер, завантаживши через торрент або на нашому інтернет порталі, скористайтесь посиланням у кінці статті — вже доступна російською мовою.

Можливості програми

Для того, щоб краще розібратися, як користуватися Спидфан, відзначимо основні функціональні характеристики:

  • Регульоване управління швидкостями обертання встановлених кулерів.
  • Налаштування максимальних обмежувачів режиму напруги і температури.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Остання версія має важливе оновлення — підтримує технологію SMART.
  • Збереження графіка, журналу записів та іншої статистики.
  • Веб-аналіз актуального стану жорсткого диска ПК.
  • Підтримка роботи з різними по інтерфейсу жорсткими дисками.

Спидфан

Як працювати з цією програмою? Після того, як завантаження файлу, установка завершені, і ви запустили програму, перейдіть у вкладку «Configure», потім натисніть опцію «Temperatures, виділіть CPU. Тепер необхідно позначити виставити значення температури для ноутбука/комп'ютера — Desired і Warning.

У вкладці Speeds ви можете вибрати свій кулер і виставити швидкість обертання. Як бачите, все досить просто, до того ж доступна російська версія!

Контролюйте температуру центрального мікропроцесора та швидкість роботи вентилятора. Навчитеся обробляти важливу статистику з користю для свого ПК і довірте кожна зміна в цих параметрах надійного сервісу.

Офіційний сайтAlfredo Milani-Comparetti
Підтримувані версіїWindows 7, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2024-03-04
Кількість завантажень7 211