RivaTuner https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/217-rivatuner-icon.png RivaTuner

RivaTuner

RivaTuner

RivaTuner — безкоштовний додаток, головним призначенням якого є розгін відеокарти. Мова йде про NVIDIA і AMD Technologies.

Для чого це потрібно? Кажучи простою мовою — для підвищення продуктивності в іграх і інших додатках, а також для зменшення енерговитрат в момент, коли відеокарта мінімально навантажена.

Розробник — Олексій Ніколайчук (Розмотування). Ми пропонуємо вам завантажити RivaTuner безкоштовно російською мовою для Windows 7/x64, Windows 8, Windows XP 64 і 32-bit та інших версій цього сімейства ОС. Нова версія вже доступна.

Основні функції програми

Утиліта Ріва Тюнер здатна керувати всіма параметрами вашої відеокарти:

  • Контроль температури.
  • Оверлокинг — частота ядра, пам'яті, шейдерного блоку.
  • Налаштування кулера — від швидкості обертання вентилятора до кількості оборотів при різному навантаженні.
  • Налаштування моніторів — контрастність, яскравість зображення, гама для окремого каналу кольору.

Ріва Тюнер

Програма RivaTuner дозволяє зменшити навантаження, якщо додаток не вимагає багато системних ресурсів, у тому числі є можливість виділити частоти для 2D та 3D.

Незважаючи на те, що остання версія являє собою дуже потужний інструмент для розгону відеокарт, установка і використання гранично прості і зрозумілі користувачеві.

Пакет складається з вбудованого редактора реєстру, бази налаштувань драйверів, готових скриптів, діагностичного модуля, додатки розгону GPU низького рівня і патча для редагування проблеми рефреша.

Присутня функція підтримки декількох моніторів. Також можлива підтримка панелі Logitech G15 LCD.

Рекомендуємо вам оновити російську версію через будь торрент або завантажити прямо зараз через наш інтернет-портал і поекспериментувати зі своєю відеокартою.

Офіційний сайтAlexey Nicolaychuk
Підтримувані версіїWindows 7, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-20
Кількість завантажень2 447