Comodo Firewall https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/240-Comodo_Firewall_icon.png Comodo Firewall

Comodo Firewall

Comodo Firewall Pro

Comodo Firewall Pro є одним з кращих фаєрволів, який нарівні конкурує з платними аналогами. Основна відмінність цієї програми, що виробниками даного брандмауера пропонується повна версія програми для захисту персонального комп'ютера від небажаної цікавості користувачів глобальної мережі.

Цей продукт в першу чергу орієнтований на простого, недосвідченого в складних налаштуваннях. Він доступний для завантаження і російською мовою.

Програма допомагає користувачеві зрозуміти, що саме відбувається при підключенні до інтернету того чи іншого додатка, аналізуючи і контролюючи кожне підозріле з'єднання.

Про все, що відбувається брандмауер інформує за допомогою спливаючих вікон, які досить простою мовою пропонують вирішити, що робити з кожним з існуючих з'єднань.

Програма Comodo Firewall для Windows 7 (і для інших версій даної ОС) – просунута оборона ПК від великої кількості загроз. Альтернативою може бути Comodo Internet Security.

Основними характеристиками Comodo Firewall Pro є:

  • захист системи від троянів, інтернет-атак, скриптів, хакерів і інших невідомих загроз, а також повний постійний контроль всіх підключень персонального комп'ютера;
  • простий багатомовний інтерфейс;
  • безкоштовні оновлення — повідомляє про наявність оновлень і встановлює їх;
  • контроль оновлень програмних продуктів;
  • безкоштовно розповсюджується.

Завантажити Comodo Firewall безкоштовно може будь-хто. Для цього потрібно просто натиснути на посилання для завантаження. Радимо звернути увагу на ще одне популярне засіб для захисту комп'ютера від безлічі загроз – Agnitum Outpost Firewall Free.

Офіційний сайтComodo
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень1 908