Microsoft Security Essentials https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/30-microsoft-security-essentials-icon.png Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials — надійна система виявлення вторгнень і захист системи від таких шкідливих об'єктів, як віруси, руткіти, черв'яки, троянські програми і шпигунські програми. Даний пакет антивірусних додатків був розроблений вам добре відомою компанією Microsoft ще в 2009 році. Ліцензія Безкоштовний.

На нашому порталі вже розміщено остання версія і ви можете завантажити Microsoft Security Essentials безкоштовно для Windows 7 (розрядністю 64-bit 32-bit) і Windows Vista. Зверніть увагу, встановити пакет ви зможете виключно на комп'ютер з операційною системою, що пройшла перевірку. При цьому ви зможете встановити MSE без реєстрації і пробного періоду. Відсутня також і будь-які обмеження у термінах використання.

Особливості

Давайте тепер розберемося, якими перевагами володіє ця антивірусна програма:

  • Простота використання — відмінно працює у фоновому режимі без створення будь-яких перешкод іншим процесам.
  • Dynamic Signature Service.
  • Антивірус Microsoft Security Essentials представлений російською мовою.
  • Безпека в режимі реального часу.
  • Як і Avast Free Antivirus, це безкоштовний сервіс.
  • Низькі вимоги до споживання системних ресурсів.
  • Регулярне автоматичне оновлення за розкладом допомогою служби Windows Update.
  • Повна інтеграція з Брандмауером та Провідником.

Безкоштовний антивірус MSE

Програма Microsoft Сек'юріті Есенціале запропонує вам три способи перевірки на шкідливі файли — швидке, повне і особливу. Будь-який з перерахованих вище можна запланувати на певний час. Зверніть увагу, якщо ви хочете скасувати очищення, зробити це можна буде без складнощів, оскільки MSE створює точку відновлення системи.

Програма Microsoft Security Essentials розташовує чотирма розділами, завдання яких зводяться до наступного: перевірити стан захищеності комп'ютера, оновити шпигунські та антивірусні бази, перевірити історію вже виявлених об'єктів, замінити налаштування.

Ви можете завантажити Microsoft Сек'юріті через торрент або наш портал — доступна російська версія, інсталяція якої займе у вас всього кілька хвилин.

Офіційний сайтMicrosoft Corporation
Підтримувані версіїWindows 7, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень4 401