TeamViewer https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/237-teamviewer-icon.png TeamViewer

TeamViewer

TeamViewer

Завантажити програму TeamViewer ви можете прямо зараз ми пропонуємо вам завантаження і установку без реєстрації та смс. Буквально за кілька хвилин ви приєднаєтеся до 20 мільйонам людей, які вже користуються сервісом.

Розроблений ще в 2005 році в Німеччині, сьогодні він добре відомий в 50 країнах світу. Чому ж завоювала таку популярність програма і чим вона буде корисна вам?

Російська версія Тім Вівер — безкоштовне багатофункціональне рішення для віддаленого доступу та підтримки ПК через мережу Інтернет. Крім інтерактивного обслуговування комп'ютера, у вас буде можливість обміну файлами, спілкуватися в чаті і організації презентацій. Програма створена для Windows 7, Mac OS X, Linux, iOS і Android. Працює з будь-якого браузера.

Безкоштовна версія Тім Вівер

Поговоримо про головні характеристики TeamViewer російською мовою:

  • Управління віддаленим комп'ютером, адміністрування серверів.
  • Перезавантаження і повторне підключення до мережі.
  • Доступ через браузер до віддаленого ПК (через TeamViewer Web Connector).
  • Передача файлів.
  • Захищені канали: шифрування AES і обмін ключами.
  • Відстеження статусу онлайн.

Можливості TeamViewer

Сервіс має цілком зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Крім цього, у вас немає необхідності встановлювати його у клієнта — віддалений доступ налаштовується миттєво при запуску і підключенні. У будь-який час і з будь-якого місця ви зможете обслуговувати комп'ютери і сервери. В тому числі, запустити сеанс і працювати з офісною машиною, не виходячи з дому!

Крім перерахованих вище переваг, у вас є можливість організовувати інтерактивні конференції, як і в Skype. З'єднання можливе для 25 учасників!

Спробуйте також і таку функцію, як демонстрація — щоб переглянути робочий стіл, вам знадобиться тільки підключення до інтернету та браузер.

Тепер вам складно буде пропустити яку-небудь важливу зустріч або переговори, оскільки мобільний пристрій з цим додатком надасть вам допомогу у виході на контакт з бізнес-партнерами та участь у бліц-конференції з клієнтами/співробітниками. А модуль сеансів навчання скоротить відповідні витрати.

Оперативна підтримка з високими стандартами захищеності — це ефективне рішення з рядом корисних функцій. Швидкий вхід і користувачеві відкрито управління необхідним пристроєм!

Офіційний сайтTeamViewer GmbH
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень33 612