Gizmo Drive https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/259-gizmo_drive_icon.png Gizmo Drive

Gizmo Drive

Gizmo Drive

Для ефективної роботи з віртуальними оптичними приводами і образами дисків досить широко використовується програма Gizmo Drive. Це обумовлено можливістю виконання практично всього стандартного набору операцій з віртуальними пристроями. При цьому програма підтримує створення декількох віртуальних пристроїв і індивідуальну настройку кожного з них у відповідності з вмонтованим чином. Крім того, кожному користувачеві вирішив скачати Gizmo Drive безкоштовно надається розширений набір функцій по забезпеченню безпеки інформації, розміщеної на віртуальному пристрої. Основними можливостями Gizmo Drive є:

  • Підтримка декількох поширених форматів образів дисків ISO, VHD, IMG, BIN, CUE, CCD, NRG, MDS/MDF, GDRIVE.
  • Гнучка настройка параметрів відображення програми і панелей інструментів.
  • Підтримка макромови, що дозволяє автоматизувати найбільш часто виконувані операції і призначити отриманим макросів гарячі клавіші.
  • Робота програми не тільки у віконному режимі, але і в режимі командного рядка (дуже зручно при створення пакетних командних файлів).
  • Підтримка захищених паролем образів.
  • Кодування HD-образів з використанням ідентифікаційної фрази.
  • Запис образів і окремих файлів на оптичні носії.

Крім перерахованого програма володіє деякими додатковими можливостями, наприклад, засіб для створення на робочому столі панелей швидкого запуску різних додатків і доступу до документів.

На жаль, в програмі відсутня підтримка російської мови, тому російськомовні користувачі можуть Gizmo Drive завантажити безкоштовно і працювати з цілком зрозумілим інтерфейсом програми на інших мовах.

Офіційний сайтArainia Solutions LLC
Підтримувані версіїXP, Server 2003, Vista, Windows 7
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень1 324