Як зберегти закладки та паролі в Опері? https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/259-gizmo_drive_icon.png Як зберегти закладки та паролі в Опері?

Як зберегти закладки та паролі в Опері?

При перевстановлення операційної системи Windows серйозною завданням завжди залишається збереження даних. І мова йде не тільки про медиафайлах або документах, часто налаштування браузера виявляються не менш важливі. Якщо ви користуєтеся Opera, ми розповімо, як зберегти експрес панель в Опері, а також як відновити закладки і перенести всі старі паролі.

Для цього достатньо скопіювати потрібні файли на флешку, Dropbox або Яндекс Диск і після установки повернути їх в папку браузера. Але для початку потрібно знайти, де збережені закладки в Опері і всі інші дані. Як правило, шлях наступний:

«C:\Documents and Settings\ім'я_користувача\Application Data\Opera\Opera»

У нових версіях потрібні вам файли знаходяться в іншому місці. Щоб переконатися в цьому, можна написати в адресному рядку «opera:about»:

«C:\Users\имя_пользователя\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable»

Як зберегти закладки в Опері

Тепер переходимо безпосередньо в папку браузера і знаходимо наступні файли:

  1. Speeddial.ini, щоб зберегти експрес панель в Опері.
  2. Wand.dat для відновлення всіх паролів.
  3. Bookmarks.adr, щоб зберегти закладки при перевстановлення системи.

Всі перераховані три файлу виділяємо і копіюємо на наявний у вас носій. Оновлюємо операційну систему, потім потрібно встановити Opera. А тепер повертаємо скопійовані файли на колишнє місце.

Якщо ви користуєтеся більш новою версією браузера (від 12.18 і вище) і хочете повернути експрес панель і зберегти паролі браузера при перевстановлення, вам потрібні такі файли:

  1. Favorites, щоб встановити експрес панель в Опері.
  2. Login Data відповідає за всі паролі.
  3. Bookmarks і раніше потрібен, щоб зберегти закладки при перевстановлення системи.
  4. Stash, так звана скарбничка сайтів, яку теж можна зберегти у файл.

Зверніть увагу, в папці знаходяться два файли з назвою Bookmarks. Щоб зберегти панель закладок в Опері, краще скопіювати обидва.

Після того, як ви встановите нову версію Віндовс і безпосередньо сам браузер, залийте скопійовані файли у їх колишнє місце з заміною. Справу зроблено, перевіряйте — ви легко змогли зберегти панель закладок в Опері, перенести експрес панель і повернути всі свої паролі.

Офіційний сайт
Підтримувані версії
Ліцензія
Російська/Українська мова
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень4 124