Revo Uninstaller https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/207-revo-uninstaller-icon.png Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller — корисна утиліта для деінсталяції програм. Перше, що приходить в голову — для чого потрібен ще один такий чистильник, якщо в операційній системі є власний. Або, наприклад, завжди можна скористатися CCleaner в цих цілях.

Справа в тому, що час від часу зустрічається таке або файл, які не так просто можуть бути видалені штатної функцією «Установка і видалення програм», і навіть не завжди прийде на допомогу файл деінсталяції. Саме в таких ситуаціях і рекомендують обзавестися Revo Uninstaller Free або Pro версії.

На нашому порталі ви зможете скачати Revo Uninstaller безкоштовно для Windows 7, 8, 8.1, XP, Vista 32 - і 64-bit. Вже доступна остання версія.

Поспішіть встановити у себе на комп'ютері це інноваційне додаток, ви побачите, як повномасштабна очищення системи може поліпшити роботи системи.

Основні можливості

Рево Унинсталлер очистить вашу систему від непотрібного сміття і підвищить її продуктивність. Якими перевагами володіє утиліта?

  • Простий і зрозумілий інтерфейс — недосвідченому користувачеві не складе труднощів розібратися з функціоналом.
  • Представлена програма Revo Uninstaller російською мовою.
  • Ретельне видалення непотрібного.
  • Просунутий інтелект — докладний аналіз системи перед складанням списку необхідних для видалення файлів.
  • Чотири режими: Вбудований, Розширений, Безпечний, Середній.
  • Стандартна і Portable версією.
  • Вбудований диспетчер автозавантаження — зручна демонстрація запускаються одночасно з Windows програм з можливістю їх включати/відключати.
  • Легке видалення таких компонентів, як тимчасові файли браузерів, Microsoft Office та ін.
  • Безліч корисних інструментів: «Відновлення системи», «Інформація про мережі», «Дефрагментація диска», «Перевірка системних файлів», «Центр забезпечення безпеки Windows», «Відомості про систему», «Екранна клавіатура» та ін.

Рево Унинсталлер

Режим «Полювання» — цікава особливість. Полягає вона в наступному: щоб видалити непотрібний файл, достатньо взяти його на мушку, все інше зробить за вас сам дєїнсталлятор.

Завантажити його ви можете через торрент або наш портал — остання російська версія допоможе вам оптимізувати роботу системи і привести в порядок вміст вашого комп'ютера.

Офіційний сайтVS Revo Group
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-03-04
Кількість завантажень4 292