Nero Free https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/90-nero_free_icon.png Nero Free

Nero Free

Nero Free

Пакет Nero давно і міцно завоював популярність серед користувачів своєю багатофункціональністю. Утиліти пакета дають можливість не тільки записувати інформацію на різні оптичні носії, але і надають широкі можливості по обробці різних мультимедіа файлів (аудіо, відео, графічних).

Однак пакет програм Nero є комерційним продуктом, вартість якого для вітчизняного користувача не так вже й мала. Природно, багато користувачі змушені шукати безкоштовні альтернативні варіанти. Компанія-виробник, бажаючи завоювати цей сегмент, випустила в світ спрощену безкоштовну версію пакету.

Тепер ті, хто бажає працювати з популярним продуктом, мають можливість Nero Free скачати безкоштовно. На жаль, безкоштовна версія отримала від старшого продукту настільки спрощений набір функцій, що більшість користувачів, з нетерпінням чекали виходу цього продукту виявилися розчаровані.

Дійсно, програма Nero Free надає такі можливості:

  • Створення проекту і запис на оптичний диск;
  • Копіювання оптичних дисків;
  • Очищення перезаписуваних дисків.

Незважаючи на те, що працює програма з будь-якими типами носіїв, включаючи Blue-ray і HD DVD-диски, цього вкрай мало. Відсутні такі, найчастіше необхідні функції, як робота з аудіо та відео дисків, створення обкладинок та образів та багато інших. Крім того, для безкоштовного пакету не здійснюється технічна підтримка компанією-виробником.

Для російськомовних користувачів доступна можливість скачати Nero Free rus. Однак, остання доступна Nero Free російська версія, на жаль, відрізняється від останньої безкоштовної версії програми підтримуються лише основні європейські мови.

Офіційний сайтNero Inc
Підтримувані версіїXP, 2003, Vista, 7
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-03-04
Кількість завантажень16 176