PC Tools AntiVirus Free https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/40-pc_tools_antivirus_free_icon.png PC Tools AntiVirus Free

PC Tools AntiVirus Free

PC Tools AntiVirus Free

Небезпека зараження шкідливими програмами (вірусами, шпигунськими софтом) підстерігає персональний комп'ютер буквально кожну хвилину. Проглядаються станиці в Інтернет, встановлюється нове програмне забезпечення з диска, запускаються нові ігри разом з кожним з цих дій система може бути заражена.

Результати, як правило, плачевні – втрата або обмеження функціональності комп'ютера, руйнування даних, отримання зловмисниками доступу до конфіденційної інформації.

Для захисту комп'ютера досить завантажити антивірус PC Tools Antivirus. Цей антивірусний пакет здійснює комплексний захист персонального комп'ютера від всіх типів шкідливих програм:

  • Веде постійний моніторинг активності під час серфінгу в мережі, ігор і роботи на комп'ютері.
  • Здійснює перевірку файлів і процесів «на льоту», в режимі реального часу (за рахунок постійної роботи компонента IntelliGuard).
  • Здійснює лікування заражених об'єктів (при неможливості видалення або перемістити в «карантин»).
  • Постійно здійснює оновлення вірусних баз і антивірусного движка програми для більш ефективної боротьби з шкідливим ПО.

Завантажити PC Tools Antivirus варто хоча б тому, що програма забезпечує ефективне розпізнавання і боротьбу не тільки з вірусами, троянами і черв'яками, але і з більшістю відомих шпигунських програм.

Крім того, для користувачів домашніх ПК доступна безкоштовна версія PC Tools Antivirus Free Edition. В результаті, для домашнього комп'ютера є можливість скачати безкоштовно PC Tools Antivirus, встановити його і отримати ефективне, постійно оновлюваний засіб для боротьби з шкідливими програмами. При цьому у безкоштовній версії повністю відсутні які-небудь обмеження функціональності, часові обмеження та заборони на оновлення.

Офіційний сайтPC Tools
Підтримувані версіїWindows 7, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНемає
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень1 675