Skype https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/157-skype-icon.png Skype

Skype

Skype

Skype — програма, що забезпечує зв'язок між комп'ютерами через Інтернет: голосовий, текстову, а також відеозв'язок. Крім цього, ви можете зателефонувати на будь-який стаціонарний або мобільний телефон — однак, це платні дзвінки, тарифікація яких залежить від місцезнаходження абонента. Сьогодні безкоштовно завантажити Skype може абсолютно кожен користувач, російська версія Windows 7, Windows 8 або Windows XP у відкритому доступі.

Загальний обсяг трафіку програми щорічно збільшується. Вже в 2012 році статистика показала — одна третина всіх міжнародних телефонних дзвінків у світі припадає саме на цей сервіс. Щодня ним користуються понад 65 мільйонів чоловік! Якщо ви ще не в їх числі, у вас є прекрасна можливість завантажити останню версію Skype Rus на нашому сайті без реєстрації без смс, і приєднатися до тих, хто цінує вигідну і якісний зв'язок.

Skype російською мовою: функції

Поговоримо більш предметно про можливості, які має програма Skype:

  • Безкоштовний сервіс першочергова перевага. Ваша сім'я, друг, колега і т. п. можуть перебувати на величезних відстанях від вас, це ніяким чином не вплине на вартість зв'язку, вона відсутня. Щоб поспілкуватися, вам знадобиться тільки мікрофон і інтернет-канал з нормальною пропускною здатністю. Якщо вас цікавлять відеодзвінки, то знадобиться ще і веб-камера.
  • Функція конференц-зв'язку. Якщо вам необхідний одночасний розмову декількох учасників можливий голосовий чат для 25 абонентів. Для відеоконференції ліміт до 10 осіб.
  • Відправка sms. Текстові повідомлення — ще одна популярна опція програми. Крім безкоштовного чату, ви можете відправляти смс з комп'ютера на мобільний телефон.
  • Передача файлів. Ви можете оперативно відправляти файл, в тому числі і відеоповідомлення.
  • Особистий номер. Якщо придбати такий онлайн-номер, можна перенаправляти всі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів прямо в Скайп.
  • Остання версія Skype для Windows 8 64-bit має ряд якісно нових доробок, серед яких навіть підтримка FullHD 1080p.
  • Мобільний додаток. Завантаження програми на телефон значно економить ваш бюджет. Тарифи відчутно нижче запропонованих мобільними операторами. Однак варто мати на увазі, екстрений виклик швидкої допомоги, пожежної служби, приміром, неможливий.

Скайп — ваша економія

Сервіс, куплений в 2011 році компанією Microsoft за 8,5 млрд доларів, що на сьогоднішній день один з найпопулярніших в світі. Ви можете прямо зараз завантажити portable версію, щоб зрозуміти причину такої популярності. Установка та створення облікового запису займе кілька хвилин. Перший виклик і використання цієї програми стане для вас простим і звичним дією!

Ніяких витрат і прекрасна можливість безкоштовного спілкування на високому якісному рівні. Тепер дзвінок на інший континент — не проблема. Мережу Інтернет до ваших послуг!

Офіційний сайтSkype
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень15 976