Android SDK https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/173-android-sdk-icon1.png Android SDK

Android SDK

Android SDK

Android SDK — комплект засобів розробки, необхідний для того, щоб запускати додаток смартфонів цієї платформи безпосередньо на комп'ютері.

Дане середовище дозволяє їх тестувати для Windows 7, 8, XP, Vista. Таким чином, є можливість завантажити Android SDK і вивчити мобільну платформу без покупки мобільного телефону на цій операційній системі.

Розробник програмного забезпечення Google. Російська версія поки не представлена.

Складові пакету коштів

Безкоштовне засіб розробки Андроїд СДК являє собою ZIP файл, який треба розпакувати на комп'ютер в папку на жорсткий диск. Що в нього входить:

  • android.jar — файл архіву Java з усіма класами, необхідними для створення додатків.
  • documention.html і каталог docs — документація у форматі Javadocs, що включає в себе загальну інструкцію, як користуватися та посилання на інтернет-спільнота програмістів даної ОС.
  • Каталог з прикладами — збірка, що містить повний вихідний код різних проектів.
  • Android SDK Tools — каталог інструментів командного рядка.
  • usb_driver — всілякі драйвери для підключення середовища розробки до пристроїв.

Андроїд СДК

Емулятор Google Android SDK дозволяє запускати застосунки, які використовують камеру, дані GPS, компас, акселерометр, доступ по Bluetooth, Wi-Fi, EDGE і 3G.

Система взаємодіє з мультимедійним контентом. Мова йде про відео, аудіо, зображення в різних форматах (MP3, MPEG4, H. 264, JPG, AAC, AMR, PNG, GIF).

Також підтримує роботу з базами даних SQLite, GSM телефонією, віртуальною машиною Dalvik, браузер на движку WebKit і пр.

Зручний інтерфейс редактора, хоча і досить складний.

Програма побудована на базі qemu, тому швидкість роботи дуже висока. Пакет засобів можна встановити на Windows, Mac і Linux.

Рекомендуємо скористатися посиланням під текстом, завантаження займе пару хвилин. Не тільки для професійних розробників буде корисний цей софт.

Кожен користувач, який любить ігри і інші оновлення мережі Андроїд Маркета, може скористатися ним на стаціонарному комп'ютері до того, як закачати бажане на смартфон.

Офіційний сайтGoogle Inc
Підтримувані версіїWindows 7, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНемає
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень2 009