PeaZip https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/18-peazip_icon.png PeaZip

PeaZip

PeaZip

PeaZip є вільним і безкоштовним портативним архіватором, а також графічною оболонкою для інших програм. Він незначною мірою поступається популярному ПО, наприклад, 7-zip.

Використовуючи цей додаток, будь-який (навіть починаючий користувач може дуже просто провести шифрування інформації, створити багатотомний архів, працювати одночасно з декількома архівами, встановлювати фільтри на вміст та ін. Програма PeaZip rus для Windows 7 (Vista, XP та інших версій ос Windows) – відмінне рішення для роботи.

Цей продукт вміє працювати як з власним форматом, який називається Pea, підтримує стиснення, має гнучку систему контролю цілісності, а також шифрування, так і з іншими форматами, використовуючи для них різні зовнішні бібліотеки і програмне забезпечення.

Скачати PeaZip російською мовою дуже легко. Для цього потрібно всього лише скористатися прямим посиланням для завантаження.

Деякими ключовими характеристиками даного архіватора є:

  • підтримка закладок директорії;
  • підтримується пошук за змістом;
  • здатний створювати архіви у багатьох форматах (7Z, ZIP, 7Z-sfx, ARC/WRC, UPX, BZ2/TBZ2, GZ/TGZ, QUAD/BALZ, split, PAQ/LPAQ, custom та ін);
  • вміє відкривати безліч форматів (ARJ, Z/TZ, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), CAB, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), PAK/PK3/PK4, LZMA, Mac (DMG/HFS), NSIS, XPI, Open Office files, RAR, SMZIP, UDF, XAR...);
  • має генератор ключів і паролів;
  • здатний шифрувати інформацію за алгоритмом AES 256;
  • вміє надійно видаляти файли.

Будь-який користувач має можливість завантажити PeaZip безкоштовно з даного порталу. Радимо вам також звернути увагу на ще одне поліфункціональне додаток – TUGZip.

Офіційний сайтGiorgio Tani
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень2 945