Any Video Converter Free https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/119-any_video_converter_icon.png Any Video Converter Free

Any Video Converter Free

Any Video Converter Free

Any Video Converter Free є універсальним безкоштовним програмним продуктом для перетворення відеофайлів з багатьох форматів (asf, rmvb, mov, rm, 3gp, flv, mkv, vob, mpg, m4v і ін) у формати avi, flv, mp4, wmv, MPEG-1, MPEG-2, mp3, mpg (PAL/NTSC), aac, wma, ogg, а також конвертер відео з YouTube. Схожа функціонально – Media Converter SA Edition.

Користувач має можливість обробити лише частину файлу – для цього необхідно вказати час початку і кінця потрібного відрізку. Ви можете завантажити це додаток на нашому порталі або ж використовувати один з багатьох торрент-сайтів.

Це програмне забезпечення дозволяє для кодування файлів використовувати і готові профілі з встановленими параметрами відео, які орієнтовані на різні пристрої (мобільний телефон, побутової DVD-програвач), та самостійно налаштовувати конвертування.

Передбачена і можливість переглянути відео у вбудованому програвачі перед початком кодування. Програма Any Video Converter free rus – хороше рішення для роботи з мультимедійним контентом.

Основними характеристиками цього додатка є:

  • висока швидкість роботи;
  • завантаження відеофайлів з ресурсу YouTube;
  • сумісний з iPod, Apple, Sony PSP, смартфонами та іншими портативними програвачами;
  • конвертування у формати avi, flv, mp4, wmv, wma, MPEG-1, MPEG-2, mpg (PAL/NTSC), ogg, mp3 і інших;
  • значна кількість вхідних форматів (rm, avi, asf, mov, flv, rmvb, mpg, mkv, vob, 3gp, m4v...);
  • дружній користувальницький інтерфейс.

Завантажити Any Video Converter безкоштовно російською мовою дуже просто і швидко може будь-хто з даного порталу. Рекомендуємо вам звернути увагу на якісний софт для конвертації відео аудіо – Format Factory.

Офіційний сайтAVC
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень7 054