Як видалити повідомлення через Skype https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/259-gizmo_drive_icon.png Як видалити повідомлення через Skype

Як видалити повідомлення через Skype

Skype на сьогоднішній день залишається найпопулярнішим месенджером у всьому світі. Понад 9 мільйонів українців вже користуються цією програмою! Якщо ви ще не в їх числі, пропонуємо прямо зараз завантажити Skype безкоштовно на нашому сайті і почати спілкування.

Як знайти і додати контакт, як подзвонити і написати, ви швидко зрозумієте — інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий. А ось з питанням, як видалити повідомлення в Скайпі, можуть виникнути невеликі непорозуміння.

Справа в тому, що історія листування в Skype знаходиться на сервері, а не на локальному комп'ютері, як у багатьох інших програмах обміну повідомленнями. Крім того, якщо в Вконтакте, наприклад, все очевидно і просто — достатньо поставити галочку і натиснути кнопку «Видалити», то в цьому випадку відповідь на питання, як прибрати листування в Скайпі, не лежить на поверхні. Але це не проблема, давайте вчитися.

Видалити відправлене повідомлення в Скайпі легко!

Це чудова опція, яка є далеко не у всіх месенджерах. Завдяки їй ви зможете вирізати своє ж повідомлення з листування ще до того моменту, як адресат його прочитає. Для цього:

  1. Натисніть правою кнопкою миші на повідомлення.
  2. ВиберітьВидалити».

Текст повідомлення зникне, а замість нього з'явиться напис «Повідомлення видалено», яку побачить також і ваш адресат.

Аналогічно ви можете видалити прочитані повідомлення в Skype. Два кліка і справу зроблено.

Видалення повідомлення у листуванні Skype

Як видалити історію повідомлень в Skype

Якщо вас зацікавило, як Skype видалити листування з людиною, відразу зазначимо — це можливо з одним важливим нюансом. Запам'ятайте, в результаті очищення зникне ВСЯ історія повідомлень і дзвінків. Контакти, зрозуміло, залишаться, але прочитати які-небудь повідомлення або знайти дату розмови вже не вийде. Тому видалити одиничну листування контакту в Skype, не торкнувшись загальну історію, на жаль, неможливо.

Якщо ви прочитали попередження та все ж збираєтеся повністю видалити історію листування в Skype, дотримуйтесь наступних інструкцій:

  1. Натисніть на верхню панель «Інструменти» і виберіть «Параметри» (або просто скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + б).
  2. delete-history-skype-1

  3. У верхньому меню перейдіть на вкладку «Безпека». Виберіть розділ «Параметри безпеки».
  4. delete-history-skype-2

  5. Натисніть на кнопку «Очистити історію» і підтвердіть дію.

delete-history-skype-3

Ще раз звертаємо вашу увагу. Виконавши ці нехитрі дії, ви зможете повністю видалити листування в Скайпі на комп'ютері, без можливості відновлення.

видалити листування в Скайпі (відео)

Офіційний сайт
Підтримувані версії
Ліцензія
Російська/Українська мова
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень2 941