Download Master https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/133-download-master-icon.png Download Master

Download Master

Download Master

Завантажити програму Download Master ви можете безкоштовно без реєстрації та смс. Ми пропонуємо вам в лічені хвилини встановити собі на комп'ютер популярний і дуже зручний сервіс. Перейдіть за посиланням у кінці статті.

Download Master для Windows 7 — компактний менеджер завантажень файлів з інтернету, розроблений компанією WestByte Software (Україна). Якщо говорити про характерні риси, які вигідно виділяють цей софт, то в першу чергу, звичайно, це висока ефективність і зручний користувальницький інтерфейс російською мовою (налаштування не вимагає додаткових знань і навичок).

Можливості Download Master

  • Це багатопротокольний сервіс — підтримує HTTP, HTTPS і FTP протокол. Система розбиває файл на декілька потоків і завантажує їх одночасно, за рахунок цього покращується швидкість закачування. Крім цього, є функція докачки — ви можете продовжити процес після зняття з паузи або відновлення інтернет-з'єднання.
  • Програма використовує плагін інтеграції з браузерами (практично з усіма популярними). І в Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox, а також у таких відомих браузерах, як Яндекс.Браузер Internet Explorer, Netscape Navigator, Mozilla, Safari ви зможете швидко завантажити файл всього в кілька кліків. А якщо вас зацікавила оновлення, інформація доступна в новинній стрічці.
  • Система розпізнає програми, відео-, аудіофайли і завантажує їх в певні каталоги, управління якими можливо з будь-якого комп'ютера при підключенні до мережі Інтернет. Крім цього, існує ще й рейтинг файлів. Зручний пошук файлів-відео, музика, ігри та ін
  • Вбудований FTP-клієнт.
  • Можливість завантаження відео з YouTube, Metacafe, Google Video, ВКонтакте, Break.com, RuTube та інших відеосервісів.
  • Підтримка плагінів.
  • Розширений планувальник допоможе виробляти необхідні маніпуляції за розкладом у зручний для вас час.
  • Управління швидкістю — встановлення пріоритетів для завантажень.

Даунлоад Майстер для Windows 7

На сьогоднішній день це один з кращих сервісів. Такі функції, як, наприклад, «Перегляд ZIP архіву», «Топ завантажень» або «Активна Наочна Корзина» вигідно виділяють утиліту зі списку свого типу.

Ви можете завантажити останню версію і переконатися в перевагах самостійно. Запустіть софт в меню «Пуск» або клацніть на іконку на робочому столі. Користуйтеся із задоволенням!

Офіційний сайтWestByte Software
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-03-04
Кількість завантажень2 270