Internet Explorer https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/54-internet_explorer_icon.png Internet Explorer

Internet Explorer

Internet Explorer

Internet Explorer (IE, WIE, MSIE) — самий відомий інтернет-браузер, який з'явився з часів перших мережевих розробок. Традиційно пропонується Internet Explorer завантажити безкоштовно з сайту компанії «Майкрософт», це обов'язкова утиліта середовища Windows, яка призначена для роботи веб-додатків.

Таке довге життя браузера пов'язана з популярністю вендора «Майкрософт», до якого відноситься і IE. Фінальна версія браузера являє собою потужний інтерпретатор веб-сторінок з безліччю додаткових опцій.

Зараз реалізована російська версія, яка має найбільшу популярність у Росії. Завантажити Internet Explorer безкоштовно в російській версії також можна з сайту «Майкрософт».

Браузер Internet Explorer 7 являє собою мультифреймовое вікно з реалізацією функції фішингу. У ньому є новинна утиліта RSS-формату. У браузері реалізована зручна функція масштабування сторінки з якісним відображенням.

Також він має режим попереднього перегляду, зручний вибір пошуковика. Internet Explorer розроблений для всіх версій Windows, а також MAC OS.

Браузер має типовий для Windows-інтерфейс, зручний у використанні, дозволяє перенастроювати панель управління, вікна виводу даних. Багаторічний досвід «Майкрософт» втілився в зручності і комфорт для користувача браузера.

«Інтернет Експлорер»

Незважаючи на високу популярність, користувачі часто переходять з версії IE на Opera і Mozilla Firefox, тому що ці браузери надають більш широку функціональність, ніж IE. Фінальна версія має мультифреймовый інтерфейс, блокує спливаючі вікна, має фішинг-фільтр, автоматично оновлюється.

Має сенс завантажити «Інтернет Експлорер» і використовувати вбудовану систему пошуку з верхньої панелі інструментів, створювати швидкі вкладки, підключити новинну стрічку RSS.

В IE реалізована функція безпечних покупок. Можна завантажити безкоштовно «Інтернет Експлорер» і мати повнофункціональний сучасний браузер з високим ступенем надійності.

Багато користувачів настільки звикли до інтерфейсу IE, що не уявляють іншого браузера. Складно сказати, як довго буде падати популярність цього браузера, але набір функцій вимагає розширення, а також заміни движка браузера на більш потужний.

Internet Explorer складно тримати конкурентна перевага по відношенню до інших інтенсивно розвивається браузерів.

Офіційний сайтMicrosoft Corporation
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень13 214